Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şarj oluyorum canım ruhsal buhranlar e ne zaman normale dönecek acaba iğne vurulurken hiç regl olmuyor muydun sen nasıl oluyor
Olmuyordum ilaçla oluyordum ama bir sıkıntı gözükmüyordu bıraktım vücuttan atması 2ay sürer dedi 2ay sonunda aynı ay 3kere adet oldum bu ay gelenn gidenn yok bakalım hiç evdede değildik bu ay hala değiliz sadece takvim bugün verimli dediği günleri değerlendirebilddikk eve dönüyorum yarın inşallah folik asid başlıycam birde ovu testi alıcam üstüne düşücem bakalım hayırlısı

Hadi hayırlısı canım inşallah hiç bilmiyorum iğneli korunmayı ben kendim hiç korunmadım çünkü

Ay kızlar gögüslerim sızlıyor bugün baya , o kadar hoşuma gittiki agrsın iyice istiyorum hatta süt aksa falan sevincem keşke böyle bi erken belirti olsa

Kızlar günaydın, bugün ege üniversitesinden genetik test için randevu aldım, saat 15:00 e verdiler, aç karnına mı gitmemiz gerekiyor eşimle arayıp sormam gereki rmi? Ya da yaptıran varsa bilgi verebilir mi?

Kızlar günaydın, bugün ege üniversitesinden genetik test için randevu aldım, saat 15:00 e verdiler, aç karnına mı gitmemiz gerekiyor eşimle arayıp sormam gereki rmi? Ya da yaptıran varsa bilgi verebilir mi?
Günaydın genetik için açlık tokluk farketmiyor...ama başka testler de yaptıracaksiniz aç gidin

Çok teşekkür ederim. Ben de en çok oraya takıldım. Bir çocuğumun olması, AMH değerimin iyi olması bana neden 2. de doğal ya da aşılama olmasın dedirtiyor sürekli. Evet Ankaradayım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. :)

Canım aslında şöyle biz amh a çok takılıyoruz daha önemlisi yumurta kalitesi yumurtanın içi boş mu gelişimi vs. Çok önemli gebelik için şuan benim amh ım harika çıkabilir ama yumurtalık kalitem iyi değilse doğal yolla gebe kalamam o yüzden ikisini bir arada değerlendirmek lazım kaliteli olduktan sonra tek bi yumurtan da olsa hamile kalırsın ama iyi gelişmiyorsa isterse 30 yumrrta gelişsin hamile kalamazsın pco lular neden hamile kalamıyor çünkü yumurta gelişiminde sıkıntı var yaş faktörünü de baz alınca yaşımız ilerledikçe yumurta kalitemiz düşüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…