Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya kuzu ben de pandemide jilet yaptım. direk mantar oldum çünkü sürekki yapmak tahriş etti kuaför açılınca ağdayangittim rahatladım biraz
Hadi ya bana bi yan etkisi olmuyor allahtan aksine sir falan yapıştırın tahriş oluyor benim de😅

Aaa onu yapmayı nasıl başarıyorlarmış ilk duydum canım ben makyöz,üm aynı zamanda kuaförüm sadece manükür pedüküre girmedim hiç ağda kişiye özelde olabiliyor aynı agda istenmeyince adını yazıp kişiye özel saklanıyor tabi ben salonda çalıştım küçük kuaförlere ne gittim nede yöntemlerini bilirim evde kendi işini yapabilene tavsiye etmem her ay gitmesini boşuna para çöp oluyor
Kesinlikle senede bi kere saçımı kestiriyorum o kadar 😆 valla canım mahalle arası kuaförler de yapıyorlarmış 😰

Herkese merhaba arkadaşlar. Adetin 3. Günü hormon testi yaptırdım prolaktin 32 çıktı. Sizce bu değer gebelik için engel mi yani ilaç kullanmam gerekir mi? Pkos var zaten şimdi bide bu çıktı :KK43: Doktora pazartesi günü gideceğim öncesinde sizin fikrinizi sormak istedim. minseo minseo eczhnm eczhnm
Canım yüksek değil yani gebeliğe engel olacak kadar yüksek değil takılma😘

Kesinlikle senede bi kere saçımı kestiriyorum o kadar 😆 valla canım mahalle arası kuaförler de yapıyorlarmış 😰
Yaparlar insanların herşeyi para olmuş Rabbim o tür insanlarla allah korkusu olan kullarını karşılaştırmasın o tür kişilerin hiç korkusu yok ahirettide unutmuşlar

Anladim peki ben erken gitseydim mesela 21 mm ken gitmis olsaydim catlatma ignesi vurulurmuydu yoksa yine E2 mi bakilirdi yine eger oyleyse E2 nasil yukselir yani bu benim gebe kalamayacagjm anlaminami gelio ilacta ise yaradi buyudu ama catlamadi yani tup bebek harici kalamazmiyim
Sorunuz nedır tam olarak, yeni gördüm de

lh yüksek kuzum ondan sordum pcostan kaynaklı demek ki, yumurtan gereğinden fazla büyüdüyse kiste dönüşmüştür regl ile atılır canım büyük ihtimalle prolaktini de kafaya takma düzene giriyor 32 çok yüksek bi değer değil
İlk gebeliğim öncesi 48 Di prolaktin ve dostinex tedavisi ile 9 a düştü sonra klomenle hamile kalmıştım. Ama o zaman çok stresli bir dönem yaşıyordum. İnşallah dediğin gibi olur normal değerlere döner. Daha önce emzirme dönemi yaşamış olmam etkili mi acaba? Sütten keseli 1 yıl oldu

Z Zambakkk29 bu ay yumurtan kiste dönüştüğü için e2 düşük çıkmış daha önce de söylemiştim bu durum sadece bu aya özgü🤔 hemen sonuca varırsan kendi kendine boşuna üzülürsün. Doktor sana böyle bir şey olsa söylemez miydi hemen tüp bebek yapın derdi 🙄
Anladim haklisiniz beklicem bu ay o zaman sagolun gecen ayda yumurtlama olmayinca bu ayda boyle olunca telas yaptim 🙈

İlk gebeliğim öncesi 48 Di prolaktin ve dostinex tedavisi ile 9 a düştü sonra klomenle hamile kalmıştım. Ama o zaman çok stresli bir dönem yaşıyordum. İnşallah dediğin gibi olur normal değerlere döner. Daha önce emzirme dönemi yaşamış olmam etkili mi acaba? Sütten keseli 1 yıl oldu
Canım o konuda bi fikrim yok ama bu hormonu her şey etkiliyor yani

Sagolun eczhnm gayet aciklayici anlatti 😊 femera kullandim ve bu ay yumurtam kiste donusmus sorum acaba erken gitseydim catlatma ignesi vurulurmuydu diyeydi ama bu aya ozguymus onumuzdeki aya bakacam artik 1 ay daha kaybettim

Sagolun eczhnm gayet aciklayici anlatti 😊 femera kullandim ve bu ay yumurtam kiste donusmus sorum acaba erken gitseydim catlatma ignesi vurulurmuydu diyeydi ama bu aya ozguymus onumuzdeki aya bakacam artik 1 ay daha kaybettim
Anladım cnm kiste donusen yumurtayı da kafana takma adetle bırlıkte atılır🌷

X