Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok kuzum maalesef hatta bizim burda devlet hastanesi bile bakamadı yani başka bir ilçede özelde yaptırdım
Ben de cok özledim sizle sohbet etmeyi. Valla hic bi topik sizin gibi olamaz :)
Biz de çok özledik kuzum sen olmayınca bir eksiklik var

Çarşambadan beri girmiyorum, düşünmemek için kk orucu tutuyorum diyelim :) Ama sizi özledim, gebelere hayırlı olsun Allah nazardan esirgesin, bizlere de hayırlısı ile tez zamanda nasip etsin inşallah.
Cumartesi 5 gün Femera sonrası kontrole gittim 9 folikülden 3 tanesi yumurta adayı olmuştu, yeterli büyüklükte bulmadığı için 2 gün daha devam ettim (yani bu sefer 7 gün kullanmış oldum)
Bugun gene kontrol; 18mm tek yumurta var, rahim kalınlığı da olmuş dedi, yarın (Salı) öğlen ovitrelle vuracağım. Çarşamba-Cuma ve Pazar ilişki tavsiye etti, yumurta 3 gün sperm 2 gün yaşıyor, eğer yumurta sağlam (içini göremiyoruz tabi) ve sperm sağlıklı ise bu takvim işe yarar dedi. 27 Eylüle regl olmazsam kan tahlili verdi. Ben de gerginim eşim de... Dün koca kişisi ile kavga ettik takvimde terslik yapmasa bari
Son hap kullanışımdı, bir dahaki ay rahim filmi... Azze BAT 24 Eylül

Canim pkoyu inofolic veya incir kürü yapmaz. .inofolic aksine pko etkilerini azaltır...bi tarafta pko varsa bünye pkoya musait zaten demek..yaşla kilo artışı ve birsürü sebepten iki tarafli olabilir pko... femaraya gelince ben ilk defa yumurta gelistirici kullandim o da letuydu ama femra letu ayni tarzda ilaclarmis...5 gün doktorun belirttigi günden belirttigi doz kadar içip kontrole gidiyorsun..eğer yumurtan kendi catlicam boyuta geliyorsa catlamasini bekliyor ama catlicak boyutta konumda değilse catlatma iğnesi veriyor..belirttigi saattr vurulup doktorun tarif ettigi şekilde iliski gunlerini degerlendiriyorsun...ben unuttum sen ne kadarlik evliydin? Eğer eşin seni maddi olarak darlatıyorsa biraz beklesen mi acaba...stres zaten başlı başına bi sorun

Aman diyim kavgayı falan unutun bi 10 dk lığına o kadar şey boşa gitmesin inşallah bu ay güzel haberler alırsın

Kuzum ben d-colefor kapsül kullanıyorum iki günde bir aşırı düşük olduğu için. Günlük 10bin üniteye gelmiş oluyor
Oo baya iyimiş canım ben de şu damlalardan günde 4 damla yapıyorum 2 hafta önde ampul içmiştim bu gün yine ampul içeceğim damla işe yaramıyor gibi geliyo bana

Hayırlısı olsun insallah canım..Bende çarsamba akşamı çatlatma iğnemi vurdum bekliyorum test gününü ama daha çok var☺ önce M -Murphy sonra ben sonrada sen verirsin insallah güzel haberleri

Z Zambakkk29 canım bişey olduğu belliydi en azında ne olduğu ortaya çıkmış klomen ile femara arasında ne fark var? İnofolic kist yapmaz incir kürü de en fazla Prolaktini yükseltir onun da kist yaptığını sanmıyorum

Doktorum bana klomen daha hafif bi ilac pkoda Femara ve Letu daha etkili demisti..

Kavgayı falan unutacaksınız canım. Okadar uğraştın. Bunun yüzünden kaçırmayın. İnş sırasıyla alırız haberleri

Kızlar benim en son 2 hafta önce yaptırdığım tahlil sonuçlarım bunlar dahiliye Sohrab eczhnm

Eklentiler

• IMG_20200907_173820.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20200907_173752.jpg
    214,1 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20200907_173633.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20200907_173625.jpg
    210,8 KB · Görüntüleme: 45
Bilemedim bende doktora ne zaman gideyim diye.. ovülasyon testi ile yumurta takibi yapınca hemen olur diye bi düşüncem vardı olmayınca sorun olduğu kanısına vardım Rabbim hayırlısı ile nasip etsin inş size da

11 aydir evliyim 30 yasindayim valla kizsada etsede yapacam gerekirse dugun para hakkimidan isterim harcarim evlattan daha kiymetli bisey yok benim icin tabi ki saglikla ve hayirla olsun niyetsizlik etmiyorum haşa ama ben elimden geleni yapayim gerisi rabbime kalmis herseyin hayirlisi ama inan ki ben vajinusmus icin 5 6 doktir gezdim ve her defasinda polikistigim varmi die nuayeene oldum hepsi yok dedi tertemiz dedi daha temmuzda muayene oldum temiz dendi hormin testim normel dendi fsh tsh biraz yuksek dendi ama ilaca bile gerek gorulmedi 5 ayda ne olmus olabililir ya da cok asiri stees yaptim o tetikledi temmuza kadar adetim duzenliydi 30da bir bu ay hersey tersine dondu femera kullanacam bakalim ne olancak yazarim burdan cok sagol canim cevabin icin tesekkur ederim ❤ femara yan etki yapmaz insallah ve rejimede basladim kilom 64tu 61.8e indim bakalim artik ins sanada tez zananda nasip olur banada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…