Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsuuun canım neden sana klomen başlayacaklardı bir sebebi var mıydı
Çokkk teşekkürler canımCanım doktor tam olarak klomen demedi aslında. Vajinal ultrasonda yumurtalarım küçüktü 12 mm di döngümün 12. Gününde. Regl olursan gel yumurtanı büyütecek ilaç vereyim dedi. Bende bu klomendir heralde diye klomen yazdım. Tabi bu olay Haziranda oldu. Sonrasında ben regl oldum ama doktora gidemedim. Biraz rahat takılmaya karar verdik eşimle. O aralar biraz yoğun olacağımız için tam anlamıyla “deneme” yapamayacaktık, ilacı heba etmeyelim diye gitmedim. Tabi bu arada boş durmadım. Testere dişli Aslan pençesi ve ballı karışım içtim. İçtiğim aylarda bir şey olmadı. Bu döngümde hiç bir şey kullanmadım. Allah’ın izniyle oldu. Yoksa bu regl olduğumda gidecektim doktora.

Demek ki sadece o ay öyle denk gelmiş büyümemiş yumurtan Allah ol derse oluyor gerçekten, inşallah sağlıkla devam eder kucağına alırsın

Demek ki sadece o ay öyle denk gelmiş büyümemiş yumurtan Allah ol derse oluyor gerçekten, inşallah sağlıkla devam eder kucağına alırsın
İnşallah canım sağol güzel duan için. Ya dediğin gibi oldu ya da o kürler işe yaradı. Bilmiyorum ama ben zaten sonuçla ilgileniyorum sadece şu anRabbim isteyen herkese çok bekletmeden nasip eder inşallah. Ben hiç umudum olmadığı halde dün Yasin okumuştum kendim için, bugün müjdeli haberi aldım şükürler olsun. Yarın da hamile kalmaya çalışan herkes için okuyacağım inşallah. Hepimiz için hayırlısı neyse öyle olsun.

Ya senin şu güçlü duruşuna bayılıyorum kuzum bize de moral veriyorsun hep
Sağol canım benim güçlü olmak zorundayız çünkü biz güzellikleri uzun bir yolda yürüyerek kazanacak olan kadınlarız yürüdüğümüz yolu güzelleştirirsek yol daha çabuk geçer ama kendimize ne kadar ızdırap edersek o kadar çekilmez oluyor, Allah o kadar büyük ki her şeyi o kadar güzel ayarlıyor yoluna koyuyor ki ben kalben inanıyorum hepimiz o çift çizgileri göreceğiz sadece her birimizin yolu, zamanı farklı. Bebeklerimiz bize en güzel zamanda en güzel şekilde gelecek çünkü mucizeler bizi her zaman umutsuzluğa yakın bi yerde bekler

O kadar haklısın ki.. ama ben yapı olarak biraz melankolik bir insanım bu kadar güçlü durmayı beceremiyorum da seni okuyunca çok büyük destek oluyor, unuttuklarımı hatırlatıyorsun inşallah canım benim inşallah birlikte hamilr kalır bu yolda beraber yürürüz ya seviyorum sizi

Canım ara ara oluyo öyle insanız benim de modumun düştüğü oluyor ama hemen bunları hatırlayıp toparlanıyorum mesela geçen moralim bozuktu işte trafikte su satan bi amca gördüm çok üzüldüm bu yaşta hala ekmek parası peşinde o sıcakta uğraşıyor kendime o kadar kızdım ki eve gelene kadar ağladım, sağlığım yerinde, eşim yanımda, para kazanabildiğim bi mesleğim var Allaha çok şükür tek derdim şuan bu olsun dedim çözümü var en kötü tüp bebek denerim yani o da olmadı evlat edinirim

Kizlar ben adet oldum tamamen doktora gidecem hafta ici size sorum sogan suyu yapsam olurmu adetken kullanan varmi amacin adetimi arttirmak ve kist varsa adetimle atmak adet miktari artince atilir diye dusunuyorum benim adet miktarim azda o sebepten soruyorum sizce nasil yapayim bir de isine yarayan kurler kullananlar onerisi varmi yumurta buyuten catlatan kalitelistiren gebeligi kolaylastiran kurler varmi deneyip fikir verecek olan tek taraf pko var bi de fsh ve tsh sinirda fsh 9 tsh 2.87 ilacsiz dusurmek istiyorum bir de femera kullanan oldumu cok soru sordum

Ben de ilk kez yaşadım böyle bişey regl olayım bi bitince doktora gideceğim ultrasonla baksın bi bakalım belki bende de kist vardır peki o kist hamilelik ile atılmıyor muymuş
Benimki 7 cm oldu artık geri dönülmez hale geldi, doktor sezrynla çocuğu alırken kisti de alıcaz dedi.

Beyaz bir sayfadaki küçük siyah noktaya öyle odaklanıyoruz ki her şey kapkaranlıkmış gibi geliyor, oysa şükredecek çok şeye sahibiz, keşke hep aklımızda tutabilsek bunu
Aynen kuzum ya hiç olmadı kimsesiz bir çocuğa aile anne oluruz, hayatını değiştirmek bize nasip olmuş olur, illa doğurmaya gerek yok ki anne olmak için

Benim kürler hakkında çok bilgim yok ama soğan kürü prolaktin yükseltiyor diye biliyorum canım, o kaç çıkmıştı

bende hiçbir belirti olmadı, tesadüfen kontrole gittiğimde öğrendim, adet günlerim bile çok düzenlidir, bir gün aksamazdı. Ama bazen böyle belirti vermiyormuş.
Valla ben de gideceğim regl sonradı inşallah bişi çıkmaz bi tek şu kist olayından korkuyorum 1 kimyasal yaşadım

Aynen öyle kuzum bizim için yazılmış hikayeyi en güzel şekilde gerçekleştireceğiz olabildiğimizin en iyisi olacağız

Benim kürler hakkında çok bilgim yok ama soğan kürü prolaktin yükseltiyor diye biliyorum canım, o kaç çıkmıştı
Tsh ve fshi dusurmek istiyorum ayrica yumurtlamam bu ay yoktu yumurtlamam olsun buyusun catlasin istiyorum kaliteli ve saglikli bicimde insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…