Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya senindemi ara da pembe lekelenme olmuştu. Benim çatlatma iğnesinin 6. Günü bugün pembe lekelenme oldu da bir defa acaba ümit etmelimiyim):)
Canım benim leke olmadı yani 3 gün önce vardı kahve leke ipne felan yapıyorum şuan uzanıyorum. Dualarım seninle hep aklımdasın sen inş ümitlendiğimiz şeydir cnm

Haklısın kuzumm çok doğru söylüyorsun
Teşekkür ederim kendimi strese sokup yok yere geriyorum

Haklısın kuzumm çok doğru söylüyorsun
Teşekkür ederim kendimi strese sokup yok yere geriyorum
Aynen öyle canım şuan hamileysen de boş yere vücudunu strese sokuyorsun testleri bi kenara it ve perşembe gününü bekle regl olmazsan kan ver zaten güzel haber alacaksın bence şuan bu sürecin tadını çıkar kendine zehir etme

Hayattaki şansım Bu beyaz çizgi neyse hemen belirdi , ben en iyisi yarın kan vereyim canım
canım benim iki senedir olmuyo yaşım 30, bikaç dak hayal kırıklığı arkaasından show must go on öğrendik artık. :) ovün çok koyu çıkıyo sanırım gebelik testin minak kurabiyeler sayfasın verdiği test onlar daha küçük betayı hesaplıyor diye biliyorum ben. bence var gibi ama kan ver netleşsin. benim çizgi bi tık daha koyu olsaydı bugün yarın kan verirdim. o yüzden yaptım zaten bugün de.

Aynen canım onların verdiği testlerdendi
Kuzum Allah en kısa zamanda nasip eder inşallah
En kesin sonuç kan vermeyi düşünüyorum bende

Canım belki senin ki yerleşmedir ben yumurtalıkları uyaran bi takviye kullanıyorum benim muhtemelen ondan kaynaklı oldu

Kızlar adetime 4 gün kala kahverengi az bir akıntım olduğunu fark ettim, bugün de adet sancısı gibi bir ağrıyla uyandım ama olmadım.
Acaba stresle alakalı olabilir mi?
canım bebek denemlerin olduysa adete yakın ara kanama yerleşme olabliyo ama bu bi olasılık sadece, stresin de sebep olduğı hormonal düzensizljler ara kanama yapar ilaç kullandıysan o ay farklı ara kanama yapar. hayırlsı olsun hakkında

İyikiİiiiiiii varsınız
İnşallah gebeyimdir inşallah seninde yaşadığın o değişimlet gebeliktendir

Cnm sakin ol benim 7.ayda oldu hemde bi problem yoktu ovu takibi yapmama rağmen. Genelde ilk 6 ay ve 2 yıl içnde oluyor 1 seneden sonrası için endişelen. Ama ben ne zman bu saydıklsrını takip etmekten vazgeçtim oldu belirti aramadım salıverdim.

kızlar ben de bu ay ne ovü ne erken test yapmayı düşünmüyorum tutcam kendimi. çünkü cidden yoruldum. regl olup hormon testine gideyim diyorum. gidip direk bi
laboratuvara ben bu testleri istiyom desem yaparlar mı ya ? doktor falan uğraşmak istemiyorum hiç

En mantıklısı kafan rahat olur bak sonrs benim gibi strese girersin

İyikiİiiiiiii varsınız
İnşallah gebeyimdir inşallah seninde yaşadığın o değişimlet gebeliktendir
Hayırlısı kuzum ben işaretimi aldım dualarım karşılığında, şimdi gerçek olması için en hayırlı zamanı bekleyeğim bizim için yazılan en doğru zamanda olsun yeter ki aynı şeyleri tekrar yaşamayım sağlıklı olsun geç olsun hiç mühim değil

Direk laboratuvara gidersen çok pahalı tutabilir canım sen zaten 2 yıldır deniyorsun mutlaka bi doktora görün zaten hormon testi istiyorum de bakarlar sıkıntı olacağını sanmam sen hangi ilçedesin kendi doktorumu önerebilirim sana uyguladığı kişisel tedaviler ile hamilelik elde eden bir çok kişi var

fiona13 düzenli ilişkin varsa ovü yapma ama yoksa takip et derim canım, gebelik testi için de bat gelmeden yapma inan ki aşırı stres oluyorsun farkında olmadan her ay. Ben kimyasaldan beri bat gelmeden test yapmıyodum cidden psikolojik olarak çok etkisini gördüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…