Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tsh ve fshi dusurmek istiyorum ayrica yumurtlamam bu ay yoktu yumurtlamam olsun buyusun catlasin istiyorum kaliteli ve saglikli bicimde insallah
Tsh doğal yoldan bir yolu var mı ki canım, ilaç kullanman lazım ama ilaç da zaten hormon veriliyor zararsız tamamen.
Ben böyle kürlerden falan korkarım canım doktora sormadan gitmeden bir şey kullanmazdım ben olsam 😬 hem belki yumurtalıkların için tedaviye başlar

Tsh doğal yoldan bir yolu var mı ki canım, ilaç kullanman lazım ama ilaç da zaten hormon veriliyor zararsız tamamen.
Ben böyle kürlerden falan korkarım canım doktora sormadan gitmeden bir şey kullanmazdım ben olsam 😬 hem belki yumurtalıkların için tedaviye başlar
Bu hafta ici gitcem dediklerini sizede yazarim valla beb alternatif tipa inaniyorum ilaclardan da cokhahatta ama tabi ilac sartsa ilacta kullanmali karsida degilim yani bu arada beb vajibusmusu bu kk formuyla yendin cok yardimci olmustu bana zeytinyagi vs burdan ogrendim hep simdide gebe kalmak icin burdyim insallah yine yaridimci olunurda kalirim bunuda basaririm burda o yuzdeb isine yarayan kur vs ne varsa ilac vsde olur fikir almak istiyorum buraya cok inaniyorum karsiliksiz iylik cunku burasi 😊

Sağol canım benim💗 güçlü olmak zorundayız çünkü biz güzellikleri uzun bir yolda yürüyerek kazanacak olan kadınlarız yürüdüğümüz yolu güzelleştirirsek yol daha çabuk geçer ama kendimize ne kadar ızdırap edersek o kadar çekilmez oluyor, Allah o kadar büyük ki her şeyi o kadar güzel ayarlıyor yoluna koyuyor ki ben kalben inanıyorum hepimiz o çift çizgileri göreceğiz sadece her birimizin yolu, zamanı farklı. Bebeklerimiz bize en güzel zamanda en güzel şekilde gelecek çünkü mucizeler bizi her zaman umutsuzluğa yakın bi yerde bekler 🙏
Canımsın 😍Helal olsun kız sana Rabbim hepimize bir bebek nasip eder inşallah♥️

Cnm sakin ol benim 7.ayda oldu hemde bi problem yoktu ovu takibi yapmama rağmen. Genelde ilk 6 ay ve 2 yıl içnde oluyor 1 seneden sonrası için endişelen. Ama ben ne zman bu saydıklsrını takip etmekten vazgeçtim oldu belirti aramadım salıverdim.
Kafama takmayayım diyorum eşimde kızıyor akışına bırak diye ama yapamıyorum. Sanki hiç çocuğum olmayacak gibi korkuyorum. 😔😔 Ovulasyon testini Bırakmalıyım? Ne kadar süre sonra doktora gitmeliyim?

O kadar haklısın ki.. ama ben yapı olarak biraz melankolik bir insanım bu kadar güçlü durmayı beceremiyorum da seni okuyunca çok büyük destek oluyor, unuttuklarımı hatırlatıyorsun😘😘 inşallah canım benim inşallah birlikte hamilr kalır bu yolda beraber yürürüz ya seviyorum sizi 😘😍
Çok çok amin valla bende bu forum sayesinde stres azaltıyorum iyiki varsınız kızlar hiç tanımadan isminizi dahi bilmeden seviyorum sizi çok büyük desteksiniz banada hep beraber bebiş büyütmek nasip olur inşallah 🤲💐
minseo minseo eczhnm eczhnm oblomov21 oblomov21 fk99 fk99 fiona13 fiona13 g_mutlu g_mutlu Canikox Canikox R Ruyam13 ve adını etiketlemeyi unuttuğum hepiniz♥️

Mrb kızlar 8 aylık evliyim ve 4 aydır bebek istiyoruz. 3 ay ovülasyon testi ile yumurta takibi yapıp önemli günleri değerlendirdik. Bugün regl oldum. Biliyorum yıllarca çocuk için uğraşan insanlar var ama 4 aydır her gün her an bebek düşünüyorum. Kasık ağrısı olsa yerleşme mi oldu başım dönse hamilemiyim diye düşünerek geçiyor günlerim. Çok bunaldım. Her lavaboya gidişimde iç çamaşırıma bakmaktan bi poşet taşıyacağım zaman varsa bebek düşmesin diye düşünmekten yoruldum, lazer epilasyona bile gidemiyorum Yumurta ve ya döllenme olduysa zigot zarar görmesin diye..30 yaşındayım eşim de 31. Ovülaston testi ile olmaması bi sorun olduğunu mu gösterir? Yumurta ve sperm kalitesi için neler yapmalıyım?

Oo daha çok yenisin. Bu kadar şimdiden kafaya takıyorsan:) biraz akışına bırak bu kadar düşünmemeye çalış bir kaç ay daha dene olmazsa doktora gider eşinde sende testlerinizi yaptırırsınız. Şuan gitsen doktor seni kapıdan kovar zaten :) ben 3 senedir istiyorum hala kızıyorlar bana:)

Çok çok amin valla bende bu forum sayesinde stres azaltıyorum iyiki varsınız kızlar hiç tanımadan isminizi dahi bilmeden seviyorum sizi çok büyük desteksiniz banada hep beraber bebiş büyütmek nasip olur inşallah 🤲💐
minseo minseo eczhnm eczhnm oblomov21 oblomov21 fk99 fk99 fiona13 fiona13 g_mutlu g_mutlu Canikox Canikox R Ruyam13 ve adını etiketlemeyi unuttuğum hepiniz♥
canım inşallah birbirimize destek ola ola geçicez bu yollardan, ben burdan biri gebe olunca seviniyorum umut hep var diye, ne güzel demişsin inşallah bebek büyütmek nasip olsun burda birbrimizle 🙏🏻

Size azcık bilgi aktarayım aklınızı dağıtayım 🤗 3 gündür süren kahverengi akıntı lekeye dönerek bugün kesildi. Döngüm net olmadığından ortalamadan hareketle bat yarın veya salı. Göğüslerimdeki ağrı ve uçlarında dokununca acı devam edşyor. Ara ara kasık ağrısı oluyor ki o an aha adet geliyor diyorum. Belim ve sırtımda uzun süre ayakta durunca ağrı oluyor epey. Test için pzt yapıcam diyordum ama adet olmazsam salıyı beklicem sanırım. Hayırlısı neyse o gelsin inşallah 🙏

Mrb kızlar 8 aylık evliyim ve 4 aydır bebek istiyoruz. 3 ay ovülasyon testi ile yumurta takibi yapıp önemli günleri değerlendirdik. Bugün regl oldum. Biliyorum yıllarca çocuk için uğraşan insanlar var ama 4 aydır her gün her an bebek düşünüyorum. Kasık ağrısı olsa yerleşme mi oldu başım dönse hamilemiyim diye düşünerek geçiyor günlerim. Çok bunaldım. Her lavaboya gidişimde iç çamaşırıma bakmaktan bi poşet taşıyacağım zaman varsa bebek düşmesin diye düşünmekten yoruldum, lazer epilasyona bile gidemiyorum Yumurta ve ya döllenme olduysa zigot zarar görmesin diye..30 yaşındayım eşim de 31. Ovülaston testi ile olmaması bi sorun olduğunu mu gösterir? Yumurta ve sperm kalitesi için neler yapmalıyım?
Kuzu gebeliğe karar verdiğşnden beri hiç dr gittin mi?

Canım , bu ne vitamin mi ?
Canim bu q10 normaldz vucudumuz uretiyor, 25 yasindan itibaren uretimi azaliyor diyolar, yaslandikcada azaliyor. Kirisiklik icin kremlerde falan oluyomus, sportifler kullaniyor daha yavas yorulmak icin, kalp rahatsizligi olanmar ve daha bi suru sey. Mesela eski kanser hastalari kullaniyor, vucut kemoterpaden sonra daha iyi ve hizli toparlasin diye. Bizde yumurta kalitesi icin kullaniyoruz iste. Benim yumurta sayim az, ve kalitesiz ondan ne varsa kullaniyorum 😂

X