Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy vallahi benim oğlandan fırsat buldukça hemen buraya giriyorum, sizinle konuşup dertleşmek çok iyi geliyor. Allah hepimizin yüzünü en kısa sürede güldürsün inşallah

Batı bekleyeceğim kuzumm enazından ozamana kadar olumlama yapacağım hamile olduğuma dair

Kızlar günaydın..
2-3aydir coraspirin kan sulandırıcı kullanıyorum kanımda pıhtılaşma olduğu için 2gebeligimde kürtajla sonuclanmişti bu yüzden..
Coraspirinden beri adetlerim 2-3 gün erken geliyordu.
Normalde 28-29gunde bir oluyorum.
Ama şimdi en son geçen ay 26 günde oldum.Ve kendi tahminlerimce adetimin 11-12. Günü gibi yumurtladim (kasık ağrılarıma dayanarak kendi tahminim).Teldeki uygulama haliyle farklı gösteriyor bat tarihimide ama ben yumurtlamaya göre gidersem 11-12eylul gibi bat günüm.
Telefona göre 14eylul.Neyse bata 5gün var bana göre uygulamaya göre 1 hafta 8 gün fln.
Şuan test yaptım 5dk da ikinci çizgi belirdi telefonda bunu yakalamak zor çıplak gözle görüldüğü gibi çıkmıyor hafif pembemsi ama çok silik sizce var mı tahmini 5günüm var ama çok silik olması beni işkillendirdide

Eklentiler

• IMG_20200907_075338.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20200907_075214.jpg
    136 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_20200907_075055.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20200907_075033.jpg
    144,1 KB · Görüntüleme: 48
bat ını bekle bence gölgemsi bişi var gibi ama bu kadar veri ile hamilesin diyemeyiz tersi bi durumda üzülürsün çünkü az kalmış zaten birazcık daha sabret canım

Kızlar rüyamda eski bi arkadaşımı gördüm karnını seviyordum hamile misin sen diye
Üniversite yıllarımdan beri, o zamanlar bekar olmama rağmen ara ara rüyamda kucağımda benim çocuğum olduğu söylenen bir erkek bebek görürdüm. Ve bu hep aynı tombik yanaklı, kara gözlü bi bebek.
Ama tersi çıkarmış ilerde kızın olacak derlerdi bana hep. Nasip ama güzel rüyalar. :)

ben de şimdi anlamına baktım evli kadın isin bebek haberi diyor amiiiin sabah ezanıyla uyandım rüyadan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…