Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar sizce var mı bişiyler ya ben gözle gördüm gibi sabah ilk idrar yaptım delircem kimseyle de paylaşamıyorum bence beynim bana oyun oynuyo. efektledim bat 11 yada 12 si

Eklentiler

• 8FC27F7D-7F7C-4E21-93BE-DEF863D3B763.png
    316,8 KB · Görüntüleme: 56
Yok kuzum hiç kaşıntı yok benim regle 1 hafta kala falan oluyor bu akıntı doktora bi sorucam gidince

Yok kuzum hiç kaşıntı yok benim regle 1 hafta kala falan oluyor bu akıntı doktora bi sorucam gidince
canım bence fizyolojik bir akıntı o bende de oluyo şuan var mesela ama ben zaten reglin gelinceğini çoğu zaman da ondan anlıyom

canım bence fizyolojik bir akıntı o bende de oluyo şuan var mesela ama ben zaten reglin gelinceğini çoğu zaman da ondan anlıyom
Aynen kuzum enfeksiyon mu diye korktum ama enfeksiyon olsa heralde koku olur ve sadece regl öncesi gelmez başka zamanlarda da gelir

kızlar sizce var mı bişiyler ya ben gözle gördüm gibi sabah ilk idrar yaptım delircem kimseyle de paylaşamıyorum bence beynim bana oyun oynuyo. efektledim bat 11 yada 12 si
Bende gördüm yumurtlamadan kaç gün geçti ve bat a kaç gün var

Aynen kuzum enfeksiyon mu diye korktum ama enfeksiyon olsa heralde koku olur ve sadece regl öncesi gelmez başka zamanlarda da gelir
Cnm bende aynı akıntı var yaklaşık 1 ay olcak kaşıntı koku yok hamile oldğmu örennce ona bağladım ama geçen hafta kontrole gttpmde enfeksiyon çıktı birazcık idrar yolu dr ilaç yazdı ve 3 gündür ishalimde o ilaç yüzündenmiş o akıntı hala var ama azaldı gbi bugün.

Ben de regl bitince vajinal muayeneye gitcem canım bi doktor baksın kanda benim enfeksiyon çıkmadı ama 2 3 hafta önce yaptırmıştım kan testimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…