Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa hiç bakılmamış mıydı daha önce ultrasonda mı belli oldu o pozisyon ile hamile kalan çok var canım en azından yumurtlamanda sıkıntı yok ben bu ay yumurtladım mı onu bile bilmiyorum
canım ben ilk kez alttan muayene oldum. sen de korkma hiç yaptır bence. o zaman dedi doktor retrovert uterussun diye. aslında pko görünümüm de var ama bakalım erken gebelik sizce faso fiso mu ya

canım ben ilk kez alttan muayene oldum. sen de korkma hiç yaptır bence. o zaman dedi doktor retrovert uterussun diye. aslında pko görünümüm de var ama bakalım erken gebelik sizce faso fiso mu ya
Regl sonrası gideceğim kuzum ben de

Ben diğer testlerin daha net çıkardığını düşünüyorum canım

Yumurtlama günlrrini eşine söyleme canım. Benimki de öyleydi. Stres yapıyorlar. Ben artık ona hiç bahsetmiyorum. Daha rahat davranıyor. Henüz bizde de sonuç yok ama en azından onu strese sokmamış oluyorum.
O yöntemi denedim canım işe yaramadı. Emin ol mecbur kaldığım için söylüyorum.

ben iki aydır yumurtlama kanaması da görüyorum fakat sadexe iki gün değerlendirdim 26 ve 29ağustos olursa bunlardan birinde oldu . iki aydır bu arada tek fark hayatımda folik kullandım.
Canım yumurtlama kanaması kasıkların ağrıyıp şeffaf uzayan bi akıntının içinde kılcal damar gibi kanama mı oluyo? Bende de 2-3 aydır böyle ouyo ama bilemedim

Canım yumurtlama kanaması kasıkların ağrıyıp şeffaf uzayan bi akıntının içinde kılcal damar gibi kanama mı oluyo? Bende de 2-3 aydır böyle ouyo ama bilemedim
evet canım aynen tarifin gibi. kasıkları ağryo şeffaf akıntıyla bir geliyo . zaten testle de takip ettiğim için bu akıntıdan bir yada iki gün sonra pik görüyorum ovüde genelde. kimisi iyi bişiy diyor kimisi bu kanamayla ilgili nötr.

Canım baya silik bende gördüm sanki ama inşallah daha da koyulaşır, hayırlı olsun diyelim
[/QUOTE]
amin canım inş hayırılısysa olsun

Canım bence onun açısından da düşün evet çocuk istiyoruz ama evlilik çocuktan ibaret değil ki, erkekler cinselliğe bizden daha çok önem veriyor ve eşiyle rahatlamak için birlikte oluyor. E bunu da stres faktörüne dönüştürünce kaçması normal bence.
Bence sen tedavi düşünebilirsin bu kdar sorun oluyorsa, ama doktora gidince de 2 senedir istiyoruz olmuyor demen lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…