Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaaaaa kuzum Amin inşallah görürüz hepimiz canım♥ inanıyorum olacak❤
Benim de ikisi çok farklıydı

Ben görüyorum çizgiyi ama tabi kendimde hiç yaşamadığım için yorum yapamayacağım inşallah vardır

İnşaAllah tez zamanda kucağına alırsın
Anlattıkların için çok teşekkür ederim
Tedavi de de zan ediyorum bunlar uygulanıyor pazartesi günü randevum var gelişmelerden haberdar ederim inşaAllah hayırla sonuçlanır eğer olmazsa bu dediklerini de kendi başıma da denemeye gayret ederim senin için dua da edeceğim mutlaka

Normalde böyle değiller. Ve hala iyi niyetli düşünerek acaba hormonlardan mı kaynaklı diye düşündüm en doğrusunu Allah bilir ama bu ped konusu harbiden çok kırdı ne bileyim kim olsa kırılırdı yani baksana duyan herkes neredeyse sinir oldu

Ebruseyda Canim allah tamamini erdirsin insallah allah kucagina almayi nasil etsin insallah
Nasil gebe kaldin ovu test takibiyle mi?Kür mu kullandin?hangi gunleri degerlendirdin?
2 aydır ovu kullanıyorum geçen ay kimyasal oldu. Bu ay 21 22 23 pikti benim 21 22 degerlendirdik. 23 boş geçti 24 akşam silik olunca 25 sabah değerlendirdik hatta acaba zaman i kaçtı mi falan dedim ama çok şükür. Cok sagol canim Kür ilk çocuğumda kullandık eşimle tarçın bal çörekotu kullanmistik bu sefer kullanmadım bişey. Bakalım inşallah sağlıkla ilerler busefer. Isteyen herkesr nasip etsin Rabbim

Kusuruma bakma ben regl zamanını bekliyorum 7 gün okuyorum bittik ten sonra ne zaman ovulasyon testi uygulamam lazim birde su pik olayları ne hangi gunler iluski okur kafam iyice karisti valla

Kusuruma bakma ben regl zamanını bekliyorum 7 gün okuyorum bittik ten sonra ne zaman ovulasyon testi uygulamam lazim birde su pik olayları ne hangi gunler iluski okur kafam iyice karisti valla
Regl bitince 2.gun varla hergun 2 saat sıvı almayı kes aynı saatte yap iki çizgi aynı koyulukta ise yada t cden koyu ise pik demektir. Piki de degerlendir. Pikten sonra siliklesirse o gün daha önemli o günüde degerlendir mutlaka

Bu kadarını bilmiyodum insan yine aynı belirtiler olur diye bekliyo ama değişiyo işte.. bence zaten baslı basına mucizevi bişe

Bu nasıl düşüncesizlik ya. Sen de hamile kalabilirsin niye onca pedi sana vermeye calısıyolar. Bu konu da sana karsı düsünceli olmayana sende olma. Benim kuzenim cok daha yeni evli. İnan ben onun yanında dahi hamilelik konusu acmıyorım. O sorarsa cevap veriyorum

Hayır anlamıyorum ped sonuçta akan kokan son kullanma tarihi geçen Bi şey değil koy Bi yere kalsın sana vereyim demeye ne gerek var ne iğrenç Bi düşüncesiz nispet bu ya

İnan hiç bilmiyorum ben de enfeksiyon kokulu olur diyolar ama öyle bişi de yok acaba içtiğim ilaçlardan mı oluyor
günaydın herkese

canım bende de öyle olmuştu mayıs ayında doktora gitmekten korkutum mantara çevirmişti sonra. kendi bildiğime fitil ilaç krem kullandım. ama kaşıntı başlamıştı deli gibi, kaşıntı yoksa bence bu ilaçlardan mümkün olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…