Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim annem kavanoz kapağını bile kapatamıyordu ama ilaçları iyi geldi şuan normal devam ediyor hayatına

Hay ağzına sağlık ☺ Valla tutup ensesinden alıncak bişide değil alalım
Valla alıncak bir şey olsa bizden bi uçan bi kaçan kurtulurdu da değil işte benimkinden de bir sene geçti diye yine istedi doktor, vermicem ben benim spermlerim çok iyi diyor

Canım benim ilk hamileliğimde zaten ilk denemede olan oğlumda beklediğim bi hamilelik olduğundan kendimi çok dinledim, adettim 9.gün sonra öğrendim ve bel ağrım çok fazlaydı. Akıntımda vardı ama öyle çok değildi.mesela çok uyumadım ben hamilelikte. Geçen senwki hamileliğimi bilmeden 1 hafta sürekli başım dönmüştü, canım çok künefe istemişti mesela adetimden 4 gün geçince öğrenmiştim.Başka ne bel ağrısı ne başka bişi hiç anlamadım. Tabi uzun sürmedi beta-hcg değerim normal yükselmedi sonuç kürtaj

Bende göğüs ağrısı oldu ikisinde de onun dışında kaşıklar hissettiriyor başka ayırt edici bişey yok şu an kuzum

Demek ki her hamilelik cidden kendine has ya acayip cidden aynı bedende hamilelik farklı reaksiyonlar

O belli olmaz ona gore kıyas yapma bence kuzum

Arama cnm farklı olabiliyor inan

Kızlaarr bat 6 eylül
Ovulasyon pik 22-23 ağustos
Yumurtlamanın 12. Günü. Tesm 7 8 dk içerisinde böyle oldu. Acaba bir ihtimal var mı gebeliğini bu şekilde çok silik öğrenen var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…