Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:KK200:kızlar selamlar bende bu topikte aylarca kaldım ve bu konuya sık sık girip 1. Sayfasına bakoyorum, ama hala beklediklerimin karşısında :anneadayı: göremiyorum :KK43: İnşallah bu ay isminizin sağında :anneadayı:görürüm 🙏🌹
fiona13 fiona13 @Sohrabb @Paresilaaa yildizsavascisi yildizsavascisi melinda- melinda- @Hirasarem M -Murphy @Okuyanse eczhnm eczhnm
Yaaaaaa kuzum😍 Amin inşallah görürüz hepimiz canım♥ inanıyorum olacak❤
Kızlar benim merak ettiğim bişi var mesela 2 hamilelik geçiren bi kadının 2 hamileliğindeki belirtileri aynı mı olur yoksa farklı olabilir mi özellikle 2. Ye hamile olanlar 2 kere hamile kalanlar merak ediyorum bunu oblomov21 oblomov21 ne dersin Ebruseyda Ebruseyda
Benim de ikisi çok farklıydı

Kızlaarr bat 6 eylül
Ovulasyon pik 22-23 ağustos
Yumurtlamanın 12. Günü. Tesm 7 8 dk içerisinde böyle oldu. Acaba bir ihtimal var mı gebeliğini bu şekilde çok silik öğrenen var mı :110: Eki Görüntüle 2685494
Ben görüyorum çizgiyi ama tabi kendimde hiç yaşamadığım için yorum yapamayacağım inşallah vardır 😍😊

Yok anestol uyusturmaz jateks var bide emla emla biraz pahali ama uyusturuo bi de beklemek lazim uyusturucu kremi dilatorede sur ben bol bol suruyodum genitale ve dilatore zamanla alisinca azaltion bakion acimio kayiyo gidio ha takilan yerler olaca korkma sakinles derin nefes al dilatoru hafif asagi yap ya da yukari yap yani yonunu degis cok hafif ama devam et sonra korkma bi de karsina ayna girisini cikisini gor acik acik yaziom kusura bakma ama baska turlu anlatilamiyo bunlar hemen dilator siparis et ve basla aklina takilan bisey olursa sor bana banada dua et lutfen bebek icin cok istiyorum bi de sunu dusun kimse ölmuyo acisada ölmeyecem de kendi kendine is yaparken bulasik yikarken bile bunu tekrarla kendine yapacam herkes yapti ve ben anne olmal istiyorum de ben ilerdeki cocugum icin katlanmaliyim annelik fedakarliktir diye diye yaptim ama hala anne olamadim tabi ama insallah o da olacak yakin zamanda oyle umit ediyorum ve inaniyorum😊
İnşaAllah tez zamanda kucağına alırsın 😊
Anlattıkların için çok teşekkür ederim 🌼
Tedavi de de zan ediyorum bunlar uygulanıyor pazartesi günü randevum var gelişmelerden haberdar ederim inşaAllah hayırla sonuçlanır eğer olmazsa bu dediklerini de kendi başıma da denemeye gayret ederim 🍂 senin için dua da edeceğim mutlaka

Yok artık ya bu kadarı da bence çok fazla. Ne demek pedlerini sana veriyorlar. Onların pedinemi kaldın. Çok sinirlendim şuan 🤦‍♀️ böyle arkadaşları yanında barındırma derim can sıkıntısından başka bişey değil. Ben şuan bi tane arkadaşla görüşüyorum. Canımı sıkanı anında hayatımdan çıkarıyorum. Zaten yeterince sıkıntı yaşıyoruz birde onlarla uğraşamam 😡
Normalde böyle değiller. Ve hala iyi niyetli düşünerek acaba hormonlardan mı kaynaklı diye düşündüm en doğrusunu Allah bilir ama bu ped konusu harbiden çok kırdı ne bileyim kim olsa kırılırdı yani baksana duyan herkes neredeyse sinir oldu

Ebruseyda Ebruseyda Canim allah tamamini erdirsin insallah allah kucagina almayi nasil etsin insallah 🤲🏻🥰
Nasil gebe kaldin ovu test takibiyle mi?Kür mu kullandin?hangi gunleri degerlendirdin? 😊
2 aydır ovu kullanıyorum geçen ay kimyasal oldu. Bu ay 21 22 23 pikti benim 21 22 degerlendirdik. 23 boş geçti 24 akşam silik olunca 25 sabah değerlendirdik hatta acaba zaman i kaçtı mi falan dedim ama çok şükür. Cok sagol canim 😍Kür ilk çocuğumda kullandık eşimle tarçın bal çörekotu kullanmistik bu sefer kullanmadım bişey. Bakalım inşallah sağlıkla ilerler busefer. Isteyen herkesr nasip etsin Rabbim😍😍

2 aydır ovu kullanıyorum geçen ay kimyasal oldu. Bu ay 21 22 23 pikti benim 21 22 degerlendirdik. 23 boş geçti 24 akşam silik olunca 25 sabah değerlendirdik hatta acaba zaman i kaçtı mi falan dedim ama çok şükür. Cok sagol canim 😍Kür ilk çocuğumda kullandık eşimle tarçın bal çörekotu kullanmistik bu sefer kullanmadım bişey. Bakalım inşallah sağlıkla ilerler busefer. Isteyen herkesr nasip etsin Rabbim😍😍
Kusuruma bakma ben regl zamanını bekliyorum 7 gün okuyorum bittik ten sonra ne zaman ovulasyon testi uygulamam lazim birde su pik olayları ne hangi gunler iluski okur kafam iyice karisti valla

Kusuruma bakma ben regl zamanını bekliyorum 7 gün okuyorum bittik ten sonra ne zaman ovulasyon testi uygulamam lazim birde su pik olayları ne hangi gunler iluski okur kafam iyice karisti valla
Regl bitince 2.gun varla hergun 2 saat sıvı almayı kes aynı saatte yap iki çizgi aynı koyulukta ise yada t cden koyu ise pik demektir. Piki de degerlendir. Pikten sonra siliklesirse o gün daha önemli o günüde degerlendir mutlaka

Çok değişik değil mi Bu olay bana hep çok acayip gelmiştir bunu bi doktordan dinlediğimde her embriyonun karakteri farklıdır çok agresif embriyolar çok fazla sancıya kasık ağrısına sebep olabilir hatta düşük riski bile olur bu yüzden diyordu rahimi delen embriyolar bile varmış
Bu kadarını bilmiyodum 😊 insan yine aynı belirtiler olur diye bekliyo ama değişiyo işte.. bence zaten baslı basına mucizevi bişe

İnşaAllah en kısa zamanda bebeğini de kucağına alırsın bu gerçekten mucize şuan iki arkadaşım aynı zamanda hamile kaldılar sevinçlerini yanımda yaşıyorlar ben daha ilişki bile yaşayamadım.. ama onlar adına çok mutluyum tabii ki. isyan etmiyorum ama insanın içi burkuluuor biraz bide ben hala böyle olduğum için canım bu ay ped alma bizde büsürü var boşa kalmasın sana verelim dediler daha çok kırıldım. Zaten özgüvenimi yitirmiş durumdayım bunun yerine sabırlı ol dua et çabala diyen birilerinin olması benim için daha hayırlı olurdu kalan pedlerini bana vermeye çalışmaları çok garibime gidiyor. Ya da hassas oldugum için ben abartıyorum
Bu nasıl düşüncesizlik ya. Sen de hamile kalabilirsin niye onca pedi sana vermeye calısıyolar. Bu konu da sana karsı düsünceli olmayana sende olma. Benim kuzenim cok daha yeni evli. İnan ben onun yanında dahi hamilelik konusu acmıyorım. O sorarsa cevap veriyorum

İnan hiç bilmiyorum ben de enfeksiyon kokulu olur diyolar ama öyle bişi de yok acaba içtiğim ilaçlardan mı oluyor
günaydın herkese

canım bende de öyle olmuştu mayıs ayında doktora gitmekten korkutum mantara çevirmişti sonra. kendi bildiğime fitil ilaç krem kullandım. ama kaşıntı başlamıştı deli gibi, kaşıntı yoksa bence bu ilaçlardan mümkün olabilir

X