Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben bu bitkilen kendisini alıp denleme şeklinde yaparak içiyordum ara ara. ama şimdi adetin kaçıncı günü başlamak gerekir onu bilmiyrum fsh düşmesi için kullanıcam
Ben adetliyken başlıyordum ..
sabah aksam birer bardak içiyordum.
Ama adetime 1 hafta kala biraktim . Cunku düşügede sebeb olabiliyorll. Onu takip etmek gerekir.

Sadece bi tanesi biliyor diğeri bilmiyor.
Elhamdülillah zaman almış olsada yine de yenmişsin hamd edilecek bişey gerçekten bu . Bende tek başıma çabaladım ama yapamadım 6.500 ödedim öyle diyeyim
... Zamanla olacaktır canım olacak bunun başka oluru yok öyle düşün. CEzaret ver kendine. MEsela biraz açık oalcak ama ilk öyle başlamıştım ben tuvalete oturu gibi otur ve ayna koy bacak arana yere. Ve incele yani dokun ona giriş kısmına eline eldiven tak. Önce bir gör tanı. bu şekilde aşama aşama ilerlemelisin zaten birden alacak bişrey değil.

Ben adetliyken başlıyordum ..
sabah aksam birer bardak içiyordum.
Ama adetime 1 hafta kala biraktim . Cunku düşügede sebeb olabiliyorll. Onu takip etmek gerekir.
Benim adetim bitti. Geç kaldım galiba. Önümzde ayı artık denerim. bu ay doktorun verdiği takviyeyi kulalnayım. Bir derahim filmi çektirceğim.

Ne zamandir evlesin canim .. daha önce hic doktora gittin mi

Eğer o şehir Ankaraysa evet bende Ankara'dayım ve korkuyorum

Kizlar merhaba beni hatirlarsiniz ovulasyon testlerim silinmiyodu bugun saat 12de yaptigim testte silindi 25inde yumurtlama gordum sonra hic silinmedi ta ki bugune kadar ve bugub silindi acaba ölü hucremi oldu yumurta söndumu yoksa catladimi cidden 10 gun sonra polikistik var bende ama adetim gecikmezdi ilk kez gecikti bu kadar 30 31de olurdum duzenli bu zamana kadar ilk kez bu ay boyle oldu bu arada 5 gundur esimle ayriyiz deneyemedik bugun napayim ve adetimin 36. Gunu pazartesi doktora gidip tarlusal alacaktim adet olayimda hormon vs test yaptirayim diye kafam allak bullak oldu teste inanamadim 2 kere yaptim bu arada son zamanda asiri su tuketiyorum ama sabah ilk idrardan sonra su icmeden yaptim yardimmmm kizlaaarrr lutfeeeenennn

Eklentiler

• 20200904_130121.jpg
    73,7 KB · Görüntüleme: 21
Benim adetim bitti. Geç kaldım galiba. Önümzde ayı artık denerim. bu ay doktorun verdiği takviyeyi kulalnayım. Bir derahim filmi çektirceğim.

Ben bu Şubat'ta çektirdim . Anestezili yaptım. Benimle birlikte bi tandikta cekti ikimizde mart ayında adet gördük o Nisanda gebe kaldi.. simdi 4 aylık falan hamile . Doktoru ona rahimde yapışıklık olduğunu bu islem esnasinda açıldığını öyle hamile kaldığını söylemiş ...
Mesela ben oyle olmadım ...
Ama inşallah darisi senin basina olur

Ankara çok kötüymüş ya dün kk da denk geldi 6 haftalık hamile korona olmuş çok ağır kullandığı ilaçlar yüzünden kürtaj olmuş
Yaaa çok üzüldüm Evet ya çok kötüü mecburen gezmese bile insanlar toplu taşıma kullanar işe gidiyorlar ve kalabalıkkk

Evet günlük egzersiz çalışmamı yapıyorum şuan da kegel egzersizi nefes egzersizi vajinaya masaj . Hatta fizyolojik müdahaleden önce asla parmağımın bir boğumu dahi girmezdi dün cesaretimi topladım bi boğum girince ne kadar mutlu oldum normalds egzersiz kağıdım da parmak sokmayın diyor ama ben artık başarmak istiyorum pazartesi günü tedavim 3 4 günlük başlıyor inşaAllah bi an önce çözüme kavuşurum

Belkide bat günü pozitif görürsün canım
Sanmıyorum canım benim yumurtlama olmadı heralde, neyse yapacak bir şey yok bu belirtiler umutlandırmıştı beni ama..
Yaa kuzu en az 2 ay toparlanman lazım yeni operasyon geçirdin. 1 adet dha gör somra inşllh testler pozitif olcak
Orası öyle canım ama üzüldüm ya, içim bomboş

Bana son doktor kontrolüne gitiğimde doktor hafif bir yapışıklığın var dedi rahim duvarında bu açılacak dedi. ama gebelik bundan dolayı olmuyor demedi mesela. hafif bir yapışıklık var dedi. ve ilk 3 ayı çok öenmli dedifilim çektirdikten sonraki. Şidmid benim adetim bugün bitti. Ben şu civan perçemi ve hayıt otunu kullansam olur mu geç

Ben sana söylim yazık parana vere bak cesareyini toplamışısın bir boğum girdiyse tamam devam et ikinci boğumde girer. Ben ilk kulak çöpü denemiştim. Sireç filime sarıp. Sonra mum bildiğimiz beyaz mumlar varya o. Onu sardım sitreç filime baktım oluyo falan derken derken eşim bu sefer parmağını soktu parmağını çıkaryıp penisi değdirdi öyle öyle ilerledik canım.

Canım ne sormak istediğini anlayamadım, test pikten sonra silinirse yumurta çatlamış olur, yoksa diğer dalgalanmalar önemli değil

regl sivilcesi çıkar mı canım sende, bende pmste çeneden kocaman sivilce ve tatlı atakları olur deli gibi o zaman anlarım. lekelenmeler devam etmezse yap bir test derim sökülme falan olmazsa inşallaah

Güzel ilerlemişsiniz siz maşaAllah
Ama vajinismusta 4 derece var yani 4.derece durumu çok kötü olanlar olmuş oluyor doktor bana 3.derecesin dedi.
Eşimle denemelerde nerdeyse hep itiyorum mecburen doktora gittik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…