Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay insanların bu bir şeylere yetişme çabasını katiyen anlamıyorum, neden herkes kendi hayatına kendine göre yaşamaz ki birisi çocuk yaptı diye çocuk yapılmaz birisi evlendi diye evlenilmez e biri ölüyor diye ölelim mi mesela

Naar canım sen hayıt tohumu ve civan perçemi içtin mi hiç

İnsanlar cok değişik ..
pardon fotoğraf istemedim yazacaktım , klavye istedim yazmis..
Ben istemeden onun direk oyle yazmasına o sira cok icerlenmistim hatta agladim diyebilirim..
Bundan 1 hafta önce falanda aradi beni konuştuk ettik oglu olmus .9 aylik muhabbet oyle gitti die sordum kime benziyor oda valla babasina benzetiyorlar dedi.. dilimin ucuna geldi gonder die sonra amaan boşver dedimm cocuk 1 yasina girecek ..isteseydi coktan gonderirdi..

Yok kuzu onuda pik olunca gebelik negatif çıkmıştı hatırlasana demek o yumurtlamaymış dedik hatta degerlendirelim diye esim isten gelmişti öyle ya herkesin hakkında hayırlısı be kuzum sağlıkla ilerlesin hepimizin. Ve herkese nasip olsun ❤

Evet canim . Hazirian sonunda hayit tohumu kullandım .. civanpercem çayınida adetten cikana kadar icerim .
Mecit efendi civanpercem cayini kullanıyorum .Eki Görüntüle 2685182
ben bu bitkilen kendisini alıp denleme şeklinde yaparak içiyordum ara ara. ama şimdi adetin kaçıncı günü başlamak gerekir onu bilmiyrum fsh düşmesi için kullanıcam

Laboquick için iyi değil hassas değil diyorlar ama ben hep çok memnundum..doktordan gelip yaptım büyümüş 2 yumurtam vardi doktor öyle söyledi ve test pik..
Canım merhaba bı sorum olacak sana bu testte piki gördüğün günün üstünden kaç gün gecince regl oluyorsun hiç saydın mı catlamadan itibaren mi sayıyoruz pik gördükten itibaren mi 14 gün sayıyoruz cvp verirseniz sevinirim

çünkü sadece kendilerini düşünüyorlar kendi duygularına önem veriyorlar
[/QU
Rabbim kimseye taşıyamayacağı yükü yüklemez. Ama Allah o bebeği nasip ediyorsa onlara hamd edip Secde etmeleri gerekiyor büsürü insan bebeği olsun diye çaba sarf ediyor. Yine Allah svt ne dilerse o oluyor o hava atanlar bilmiyrlar mı ki Allahın nimetidir. Hava atmadan önce bunu bir düşünsünler. Yalnızca üstün olan takvalılardır ben bu şekilde düşünüyorum. Ve teslim olduğum olduğum için de inanıyorum ki bana bu imtihanı yaşatan Allah şifamı da vercektir. Ama işte son zamanlarda baya baya duygusal yaklaşmaya başlayınca öz güvenimi kaybediyorum diye düşündüm

Çok geçmiş olsun canım. Bir kere hamile kalmışsın kimyasal da olsa. Tekrar neden olmasın. Rabbim kucağını doldursun inşallah. İnşallah inofolic iyi gelir. Bende reglimin ikinci günü doktora mı gitsem yoksa direk inofolic combi ye mi başlasam bilemedim. Hastaneye de olabildiğince az gitmek istiyorum çünkü riskli bir şehirde yaşıyorum.

Canım senin durumunu biliyorlarsa ne kadar içleri kötü diyeceğim ama bilmiyorlarsa öylesine söylemişlerdir büyük ihtimalle, bizim canımızın ne kdar yandığının farkında değiller tabi
Biri biliyor ama öteki bilmiyor.
Öteki kistimden dolayı hamile kalmadığımı biliyo öyle söylemiştim mecburen çünkü bu durumu herkes anlamıyor

Atlattığın her sınavdan daha güçlü çıkacaksın buna inan

Sadece bi tanesi biliyor diğeri bilmiyor.
Elhamdülillah zaman almış olsada yine de yenmişsin hamd edilecek bişey gerçekten bu . Bende tek başıma çabaladım ama yapamadım 6.500 ödedim öyle diyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…