Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aferin ona! Hem kendi dik duruyor hem de sana destek oluyor.
Bu konuda çokk şanslı hissediyorum kendimi beni hep önceler ama bir konuda olayım şanslı demi ama yani üzülüyorum ailesi konusunda onun adına ama yorum da yapmıyorum canı yanmasın daha fazla diye

Doktora gittiniz mi canım?

Aynı yaştayız bizde ikinciyi düşünüyoruz bakalim nasip kismet

Bu konuda çokk şanslı hissediyorum kendimi beni hep önceler ama bir konuda olayım şanslı demi ama yani üzülüyorum ailesi konusunda onun adına ama yorum da yapmıyorum canı yanmasın daha fazla diye
Hiç yapma. Onu da üzme. Evlendikten sonra iki kişilik ailesiniz. Ailelrriniz artık 2.planda. Siz birbirinizin önceliğisiniz. Evet o seni önceliyor ama sen de onu üzmekten çekinip yorum yapmıyorsun. Bi de yavrunuz olunca tadından yenmez bi aile olacaksınız inşallah

Ne saçma yaaa. Ben teklif edemezdim öyle birşeyi. Ayrıca ped dediğin teyi yani 10 tl verir alırım. Senin durmunu biliyorlar mı peki? Vaji olduğunu yani. Ben kimseye söyleyememiştim. Sonra bir doktora gttik eşimle ona söyledim. Bunun için yapıalcak bişey yok senin kafanda bitiyor herşey dedi. Ordan kocaman bir bebek kafası çıkıyor genişeyen şekle girebilen bir yaopısı vardedi. Anlattı. ama ben fayfakı kk da buldum. Egzersizler yaptım hep. Ama birden aomadı tabi bu. Son 3 ayda ywendim. 3 ay boyunca gram gram ilerledim. Söylemesi ayıptır kızlık zarımı bile eşimle birlikte yani bozduk ilk ilişkide ilk vajiyi ywndiğim gün hissettim yani onun bozulduğunu. Ama sonrası çok güzel bir rahatlama psikolojik oalrak yani. Büyük bir yük kalkmıştı ouzumdan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…