Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum sen yumurtlamadıysan ben de yumurtlamadım testlerimiz baya baya aynı 🙄

Yaaa maşallah ama bekliyorduk zaten şaşırmadık kiiii😍 Sağlıkla kucağına al canım, nasıl bu kadar erken çıktı ki ben de yanıma aldım bir tane erken bir tane normal test 😬
10.gun bugün kuzum

Hiç yapma. Onu da üzme. Evlendikten sonra iki kişilik ailesiniz. Ailelrriniz artık 2.planda. Siz birbirinizin önceliğisiniz. Evet o seni önceliyor ama sen de onu üzmekten çekinip yorum yapmıyorsun. Bi de yavrunuz olunca tadından yenmez bi aile olacaksınız inşallah 🤗🙏
AY inşallah nasip her şeye hazırım ama, sevdiklerime hep derim tek eksiğimiz bir bebek gerisi hiç mühim değil yanım da o olsun gerisini hallederiz kaybedecektim çünkü onu az kalsın kollarımda kalp krizi geçirdi, 😞

Ama ben herhangi birisi değilim ki 10 yıldan fazladır arkadaşız benim kıskanç olmadığımı anlamaları lazımdı benim ona faydam olur zararım olmaz başka bir arkadaşım hemen test yapıp yolladı bize her gün dua ediyorum ona iyi olsun diye kargoyla poça yolladım canı çok çekmiş yapamıyor diye, beni tanımamış olmaları daha can sıkıcı, ben kıskanmam burdakileri de kıskanmam inan canım dünya kocaman hepimize yer var hepimizin mutluluğunu taşıyacak kadar büyük, niye kötülüklerle çevreliyorlar etraflarını
Artık insanlara bu konuda şaşırmıyorum 2015 senesinde birlikte 9 ay koy öğretmenliği yaptığım bi arkadaş vardi. Tabi cok samimi olduk. O donem ben nişanlydim o bakardı ve bem bu saatten sonra evlenmem demişti yasimda geçti çocukta doguramam o sira yaşı 32ydi. Neyse 2016 da ben evlendim , 2018 de bu arkadaş tabi konuşuruz , sürekli mesajlasiriz cocuk üstüne.. bu 8 ay sonra hamile kaldi , ve gitgide benden uzaklaştı .. bebek doğunca erkek olduğunu öğrendim m. Hayırlı olsun diye mesaj attim .. baktim hemen yazmsiki sagol teyzesi annemler izin vermio 40 i çıkana kadar resim cekeyim ciksin ben sana cekip atarim kii resim istedim ben..

Ne Kadara aldın en son canım
Ben 30 ludan aldım
595D03DE-94E2-4A91-8ED1-FACB363A143D.png

AY inşallah nasip her şeye hazırım ama, sevdiklerime hep derim tek eksiğimiz bir bebek gerisi hiç mühim değil yanım da o olsun gerisini hallederiz kaybedecektim çünkü onu az kalsın kollarımda kalp krizi geçirdi, 😞
Çok geçmiş olsun. Rabbim sana bağışlamış. 😔🙏 Bak gördün mü sağlıktan öte bişey yok. Bırak kim nr derse desin. Siz birbirinizr sarılın sıkıca 🥰🤗

Bilmiyorum valla koyar koymaz cıktı ama korku da var tabi hakkımızda hayırlısı kuzum ❤
Bence sen erken yumurtladın yani ovu testinde çıkan gebelikti. O en son aldığın da ovu testi attın ya silik çıkan acaba o gebelik testi olmasın iyi baksana 😀😀 Şaka bi yana bence erken oldu 10.gün koyuluğu deil bu yani Allah sağlıkla nasip etsin inşallah 🙏

X