Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Reglime 9 gün var kızlar. Ama değişik şikayetlerim olduğu için erken gebelik testi yaptım. Bu şekilde çıktı. Yorumlar mısınız? Son adetim 19 ağustosta bitmişti.
Gebelik var görunuyor hayrlisi olsun

Onunki erken dollenme olmus olablr seninki gec sadece adet tarihine bakmakla kiyaslamak olmaz senden de güzel haberi alıcaz insallah
Ya bu geç döllenme erken döllenmeyi asla anlamıyorum canım bilen birisi bana anlatsın ben tahminen adetimin 20. Günü yumurtlama gördüm ondan geç döllenme oluyor galiba banu hanımı izledim 5-12 gün arası bir süreç diyor benim 13. Gün bunda da geç olabilir mi yani 2 dir hamileliğe çok yaklaştığımı hissediyorum teğet geçiyor ya

kızlar benim duruma bakın artık deliricem 28 günde bir adet oluyorum ve adet biteli bugün tam 23 gün oldu ve ovulasyon yaptım üstüste böle cıkıyor zaten öncesinde yani adet bitiminde biz hemen hemen gun asırı girdik ilişkiye ve yumurtlamayıda degerlendirdik ki spermlerin 3 gün vucutta kaldıgı söyleniyorsa ozaman bu testler neden böle cıkıyor normal gebelik testı yaptım sonuç negatif acaba erken gebelik testi mi alıp yapsam erken gebelik testinde aç tok farkeder mi

Eklentiler

• 20200901_141232[1].jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 30
  • 20200901_141016[1].jpg
    70 KB · Görüntüleme: 37
  • 20200901_141110[1].jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 30
Canım 14 gün olmuş hamile olma ihtimali var mı ne ara yumurtlama olmuşta hamile kalmış ay ben bu hesap işinde çok kötüyüm
Yumurtlama günlerim erkendi benim bu ay testini yapmadım. Reglimden 2-3 gün sonra yumurtlama oluyordu ama hesaplama işlerini inan benim de kafam almıyor açıkçası. sadece normal dışı baş dönmesi yaşadım ve rahatsız etti bu beni. O sepeble test alıp yapayım dedim. Yani hala anlamadım. Regli olmazsam net anlaşılır bence. Şu an silik çizgi bile olsa pozitif demek erken sanırım

Aynen gec döllenme seninki gibi oluyor tahmini 12 14 . Gun yumurtalama görüluyor döngüye bağli olarak tabi... sen bu cizginin 5 dk da ciktgni soyledin ya zaten gebelik var canım insallah kanda da guzel bir deger görursun

Tabiki 2 gün sonra yaparsan bu durumda çıkar bence, ben olsam doktora giderim hemen senin yerinde olsam, inşallah hamilesindir, tebrik ederim hızlıymış senin bünyen benimki çok uyuşuk hamile kaldıysam bile yavaş yavaş geliyorum ya

benimkiler ne olacak bir allahın kulu banada yazsa sinirlerim alt üst oldu

Canım 14 gün olmuş hamile olma ihtimali var mı ne ara yumurtlama olmuşta hamile kalmış ay ben bu hesap işinde çok kötüyüm
ztn 14. Gun doktorlarinda hesaplarina gore hamileligin anlasilacagi gündur. Asilamada yada yumurta takibinde doktorlar catlamanin 14. Gunu kan testi yap derler idrara haliyle daha gec gecer beta hormonu

Aynen gec döllenme seninki gibi oluyor tahmini 12 14 . Gun yumurtalama görüluyor döngüye bağli olarak tabi... sen bu cizginin 5 dk da ciktgni soyledin ya zaten gebelik var canım insallah kanda da guzel bir deger görursun

Evet canım 5 dakika da çıktı ama sonradan gri oldu bakalım hayırlısı çizginin kalması gerekirdi ama olsun buraya yazacağım inşallah yarın da teste devam

ztn 14. Gun doktorlarinda hesaplarina gore hamileligin anlasilacagi gündur. Asilamada yada yumurta takibinde doktorlar catlamanin 14. Gunu kan testi yap derler idrara haliyle daha gec gecer beta hormonu

Hmm her şey normal böyle olabliyor demek ki, ay hadi inşallah bize de nasip olur, benim yarın 14. Günüm ama ben haftasonuna kadar yapıcam şu bir gebenin günlüğü 17. Gün yap demişti test aldığımda

Bakalım artık biraz daha zaman geçince daha net anlayacağımdır. Erkenden ümitlenmek istemiyorum şu an. 8-9 gün sonra regli durumuna göre belli olur. Senin içinde en kısa zamanda güzel haberlerini alırız umarım

Reglime 9 gün var kızlar. Ama değişik şikayetlerim olduğu için erken gebelik testi yaptım. Bu şekilde çıktı. Yorumlar mısınız? Son adetim 19 ağustosta bitmişti.
Senin testin cok silik degil hamilelik var insallah saglikla artat beta degerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…