Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Hadi hayırlısı olsun ama şimdiden böyle çıktıysa bence şansa bırakma işini , sen yönet vücudunu tanı, ben en çokta o yüzden öğrenmek istiyorum bir yanlış yapmayım hamileysem dikkat edeyim bilinçli bir hamilelik geçireyim ,

Ümitlenmekten korkuyorum kimyasalı gördüğüm için 1,5 sene önce. Üzülmekten korkuyorum.
Aynen bende kimyasal falan olabiliyor bazen ondan dedim saglikla artsin beta degerin simdilik guzel gorunuypr evde testle takibini yap koyulasmayi gorunce kan verirsn

İnan vücudu tanımak çok önemli yoksa anlayamazdım. Ateşim vardı son bir kaç gündür. Kendi kendime corona espirisi yapıyodum. Üstüne bi de aniden gelen bayılma hissi gelince noluyo bana derken test yapınca böyle oldu. Geçen ay yaptığım meditasyonların etkisidr belki. Vücudum daha rahat bir dönemdeydi bu ay

Kan versene canım inşallah bebiş gelmiştir bence öyle
Ay en son 30 temmuzda 7 günlük gecikme nedeniyle kan vermeye gittim öğrencimdi hastane de kasada duran beraber bekledik 1 saat sonra elime sonucu aldım 1.2 akşamına da adet oldum, şimdi yüne aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum az daha bekleyim olmazsam gidicem zaten mecburen, kimyasal gebelik çok fazla duyuyorum işimi ihtimallere bırakmak istemiyorum,

Evet çok önemli kendimizi bilmek tabi bazen yanıltabiliyor umutlandırıyor insanı umarım güzel sonuçlanır

Adetiniz geçtiyse evde gebelik testi yapın, bu testler yanıltabilir sizi, pozitif çıkarsa da gidip kan verin sonrası da allah kerim,
normal geblik testi yaptım bişey cıkmadı erken gebelik testimi yapsam acaba sol kasıgım cok agrıyor ve batmalar oluyor

Meditasyon ben de yapıyorum çok rahatlatıyor gerçekten

Evet kesinlikle iyileştirici gücü olduğuna inanıyorum. Bedenin kendi kendini onarıyor belli bir düzeye gelince
Son meditasyonumda bi işaret istedim ve kırmızı karanfil gösterildi araştırdıktan sonra aşırı etkilendim

Eklentiler

• Screenshot_20200828_125518.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_20200828_125539.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…