Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktor ozellıkle yıkanmış sperm sayısı onemlı bızım ıcın dedı, toplam onemlı deıl cok dedı..

En alttaki testte cızgı var hala, çatlatma iğnesi 10. Güne kadar etkiliyor dıye bılıyorum

Reglime 9 gün var kızlar. Ama değişik şikayetlerim olduğu için erken gebelik testi yaptım. Bu şekilde çıktı. Yorumlar mısınız? Son adetim 19 ağustosta bitmişti.

Eklentiler

• 7E3325A2-FBD1-4653-8A71-FD971217D0DD.jpeg
    129,1 KB · Görüntüleme: 64
En alttaki testte cızgı var hala, çatlatma iğnesi 10. Güne kadar etkiliyor dıye bılıyorum
Evet bende öyle duymuştum, onu test etmek için 2. Günden başladım gebelik test yapmaya. Ama 10. Güne çizgi kalmayacak gibi duruyor.
Bazıları adet gününde bile silik çizgi görüyor iğnenin etkisi geçmiyor.
Ama dünden beri idrar yaparken kasıklarımda çok ağrı oluyor. Bu iğneden midir? Yoksa yumurtlalarımda çatlamamış yumurta kalmış olabilir mi,o mu baskı yapıyordur?

Hcg hormonunun etkısındendır, su an vucudun kendını hamıle sanıyor,çatlatma iğnesi in içeriğinde hcg var, 9.güne kadar rahme geliyor, su an 6. Gundeysen ve dollenme olduysa bıle tüplerdedir embriyo, 9.günden sonra kanda yukselmeye baslıcak, 12. Gün de idrar testinde görebilirsiniz diye düşünüyorum

Kuzum paran olsa da yapmıyor ki doktor, benim birkaç arkadaşımı hep bekletiyor yani hemen bugün git yarın tüp bebek olmuyor
Neden ki doğal yolla deneip deneyip yapamaynlar zaman kaybı olmaması için yaptırabilir. MEsela ben gitsem yaparlar 38 yaşındayım bir de. ama düşünmüyorum tüp bebek.

Ha bi de tüplerde ilerlerken embrıyor, batmalar oluyormus inşallah öyledir

Allahım inşallah bu defa görebilirim o çift çizgiyi

Neden ki doğal yolla deneip deneyip yapamaynlar zaman kaybı olmaması için yaptırabilir. MEsela ben gitsem yaparlar 38 yaşındayım bir de. ama düşünmüyorum tüp bebek.

Ben gittim dün tüp bebek için, 2 bucuk yıldır tık yok, önce çatlatma, asılama en gec 6.ayda tüp bebek dedi doktor, gittiğim doktor da tüp bebek doktoru.. Kuralına gore ilerleyelim dedı, yasım 31 bu arada

Ben gittim dün tüp bebek için, 2 bucuk yıldır tık yok, önce çatlatma, asılama en gec 6.ayda tüp bebek dedi doktor, gittiğim doktor da tüp bebek doktoru.. Kuralına gore ilerleyelim dedı, yasım 31 bu arada
Alla alaaaa ne iş yaaa... Presedür öyle demekki canım. Aşılamayla haile kalan çok az kişi gördüm buralarda. direk tüp bebek yapasalar keşke

Baktım da şimdi onunda son adet tarihi 30 temmuz ama o 25 ağustosta öğrenmiş benim olsa gebelik şu vakte kadar belirgin çizgi çıkardı ama hep silik ve sonradan @Yagmurr07
Onunki erken dollenme olmus olablr seninki gec sadece adet tarihine bakmakla kiyaslamak olmaz senden de güzel haberi alıcaz insallah

H
Alla alaaaa ne iş yaaa... Presedür öyle demekki canım. Aşılamayla haile kalan çok az kişi gördüm buralarda. direk tüp bebek yapasalar keşke
Sebepsiz ınfertilitede asılama da %50ye yakını hamıle kalıyor dedı doktor, hormonlarınız guzelken hormon tedavisi gormek vucudunuzu yorar, önceliğim daha basit bi yontemle olabilecekken bu kadar yukleme yapmak gereksız dedı, ama sperm sayısı az olur yumurta rezervi yetersiz olur o zaman tabıkı tup bebekten basla care yok dedı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…