Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi hayırlısı canım ne zamandır istiyorsun

Ama ilk anlarda çıkmıyorum kuzum sonradan çıkıp rengi soluklaşıyor hesaplarıma göre daha 14. Gün olmadı acaba erken mi tekrar edeceğim her gün testi ama sanmam ya,
Kacinci gün bugun kimisinde 10. Gunddn itibaren gorunuyor olumsuz dusunme insallah vardir gebelik

Kızlar 6 gün önce çatlatma iğnesi yaptırdım, ve gebelik testim çok olduğundan, iğnenin etkisi ne zaman geçeceğini görmek için meraktan her gün bir test yaptım(iğneden 1 gün sonra başladım),
sizce bugün tam geçmiş mi? Bide dünden beri idrar yaparken kasıklarım çok ağrıyor, sebebi iğne olabilir mi?

Son düzenleme:
Kacinci gün bugun kimisinde 10. Gunddn itibaren gorunuyor olumsuz dusunme insallah vardir gebelik
Adetlerim düzensiz canım, en son 30 temmuzda adet oldum,7 ağustosta hsg çekildim filmden sonra hamile kalan çok oluyor beni umutlamdıran şey aslında o, ovülasyon testi falan kullanmadım canım bu ay kafamı çok karıştırıyor diye, pko da var bende doğru yorumlayamıyorum, inofolic combi içiyorum, eşimin de sperm sorunu varmış aslında hamile olmam düşük ihtimal belki hiç yumurtlamadım bile ama 19 ağustosta çok şiddetli bir karın ağrısı yaşadım farklıydı yani, ateşim 37 lere çıktı o gün, bende değerlendirdim ne olur ne olmaz, yüz üstü bekledim bayağı hatta,şuan o günden sonra geçen 13. Gün, 10. Gün kanda anca çıkar diyor doktorlar gidip kan vermek istemiyorum ne zaman kan versem akşamına adet oluyorum, bu sefer beklicem ama testlerin sonradan çizgi vermesi can sıkıcı, tecrübelisiniz siz daha iyi bilirsiniz,

Uzun uzun yazdım kusura bakma testlere bakmaktan gözlerim şaşı olacak yaa , bide dayanamadım içini açıp baktım yanlış bir şey biliyorum yapıyorum ama dayanamadım, Regen_

Benim kullandgm hic bir testte sonradan o cizgilerden olusma yasamadm yani seninkiler cok belirgin geldi bana 19 unda hissettgn buyuk ihtimal yumurtlama dogru yapmissn degerlendirmeyle guzel sonuc alacaksn diye hissediyorum... erken gebelik alacaktn aldinmi bide onlarla dene kan icin acele etme bence

Ay cidden ya benim şansızlığım ya da genelik var ama erken olduğu için çıkmıyor sabah resmen banyoda çığlık attım o kadar belliydi ki sonra böyle oldu ,Aynen valla ne olur ne olmaz allah ol der oluverir dedim, bu hsg sonrası hamile kalan çok duydum sizde duydunuz mu , tek umudum o , tüpler açıkmış belki azıcıkta olsa yapışıklık varsa açıyormuş,

Tabiki sonradan siliklesecek c nin rengide siliklesmistr sen ona bakma damlattgnda görduysen neden olmasın gebelik hsg ile cok hamile kalan var hatta en son -Yagmur- hsg cekildigi ay kalmisti sana da vesile olur insallah

Tabiki sonradan siliklesecek c nin rengide siliklesmistr sen ona bakma damlattgnda görduysen neden olmasın gebelik hsg ile cok hamile kalan var hatta en son -Yagmur- hsg cekildigi ay kalmisti sana da vesile olur insallah
Evet canım damlattığımda hemen çektim siz demiştiniz ya beklemeden çekersen yanıltmaz seni diye, 5 dk içinde oldu bu sonradan gitti silikleşti, inşallah ümitle ümitsizlik arasında gidip geliyorum hayırlısı olsun ,Sağol canım

Baktım da şimdi onunda son adet tarihi 30 temmuz ama o 25 ağustosta öğrenmiş benim olsa gebelik şu vakte kadar belirgin çizgi çıkardı ama hep silik ve sonradan -Yagmur-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…