Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yumurtlama çatladıktan sonra ki 6. Gün Bi test yapayım dedim sulu akıntım var sünen Bi akıntı yok ama bazen su gibi bazen hafif beyaz akıntım vardı bu şekilde çıktı sanki Bi iki güne pik olacak gibi. Regl ye de 9 gün var

Eklentiler

• DSC_0392.JPG
    52,9 KB · Görüntüleme: 43
Aa belki bi daha yumurtlarsın canım takip et bakalım bi daha yumurtlarsan değerlendir hemen

Aynen doktorum da aynısını söyledi, bi sonraki ay kalırsın dedi ama filmden sonraki dönemde eşime küstüğüm için bi halt edemedik onun öncesinde de muhtemelen kimyasal geçirdim çünkü 2 test yaptığımda 2 side pozitifti, sonra adet oldum zaten. Bu ay 6.ayımız gün aşırı 4 gün çalıştık. Ben devlete gidiyorum doktorum iyi çok şükür eğer bir iki ay daha olmazsa tüp bebek bölümüne sevkedicek muhtemelen.

Ya öyle mi dersin umut etsen mi.. Bi tane erken gebelik testim var çatlama nın 6. Günü bugün yarın yapsam mı acaba
Yani kuzum ben böyle durumlarda umut vermeyi hiç sevmem aslında kesin konuşanlara da kızarım ovü ile bu şekilde öğrenenler var diye öyle dedim yani sen kendini çok kaptırma ama istersen yine de bi test yap en doğru sonucu o şekilde alırsın

2. Kez yumurtluyor olabilirsin canım ,, lh dalgalanması da olabilir, belkide gebeliktende olabilir inşallah gebeliktendir

Kızlar fotoraf da çok belli değil ama baya koyu yani yumurtlama bir kaç saate olacak gibi kafam çok karıştı ya gebelik olabilir mi ki

Doktor ozellıkle yıkanmış sperm sayısı onemlı bızım ıcın dedı, toplam onemlı deıl cok dedı..
İşte bizim yıkandı mı noldu onu bile bilmiyorum kuzum, senin doktorun sayesinde ben de umutlandım aşılama konusunda biraz
Allahım inşallah bu defa görebilirim o çift çizgiyi
İnşallah merakla bekliyorum senin sonucunu, sen de ilk defa çatlatma iğnesi kullandın dimi

Geçen salı yumurta çatladı ne zaman test yapmalıyız ya beklemek çok sıkıcı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…