Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sorma bende ne yaptınızda pat dıye oldu be amuda kalkıp bekledım yıne olmadı
2,5 yıllık evliyken en yakın arkadaşım 1 seneye yakın hamile kalmak için uğraşmıştı, eşime dedim bizde başlayalım bu ay bizimde 1 sene falan olmaz tam istediğimiz zamanda hamile kalırım kesin dedim. Şubatta adetimin 12-14-16.günleri eşimle birlikte olduk, ben şokkk hamileyimm. Eşime söylediğimde tabiki hamile kalırsın resmwn tecavüze uğradım bu ay demişti şimdi aylarca uğraşıyoruz hala tık yok beklemek ne zormuş yaaa

Hahah olan adamlara oluyoo valla garipler

Hahah olan adamlara oluyoo valla garipler
Aynen Bu ay da baya hareketliydik 6 aydır istiyoruz,ilk hamileliğim hemen olunca şimdi hemen olmadı birde geçen sene kürtajdan sonra rahim kanalları yapışır vs diye doktorumun önerisiyle ilaçlı rahim filmi çektirdim, bende bişey çıkmadı, eşim şuan hiç şikayetçi değil açıkçası bende bişey yok diyor bak olur görürsün diye benden önce davranıyor ayın 8 inden sonra görücez bakalım. İnşallah bekletmez meleklerimiz bizleri

minseo bak burda anlattım kuzum, elimde aşılama yaptırdığıma dair bir belge bile yok

Çok sağol canım benim içim rahatladı inşallah öyle olur zaman geçmiyor bir türlü

Dünden beri düşünüyorum eskiden hamile kalmak ne kadar kolaymış ben hiç zor hamile kalan duymadım o zaman hiç mi kist yokmuş pco yokmuş benim annem istediği ay hamile kalmış kime sorsam aynı hikaye biz ne yiyip içiyoruz da bu hale geldik bize ne yediriyolar

Yeyip ictiklerimizden, soludugumua havadan canim. Bak endometriosiz kadinlarin 10% var, pko en az 10% erkeklerinde 10% sorun olsa..

Yeyip ictiklerimizden, soludugumua havadan canim. Bak endometriosiz kadinlarin 10% var, pko en az 10% erkeklerinde 10% sorun olsa..

Biz küçükken babaannem marketten bakkaldan aldığımız şeyler için hep derdi ki: "yemeyin bunları içinde ne olduğu belli değil çocuğunuz olmucak evlenince, bahçeden toplayın yiyin ne yicekseniz mis gibi"

Hep onlardan zaten bu hastaliklar. Bazen köye yerlesmek istiyorum

Yok çektirmedim.Doktor istemedi.Bilmiyorum ama ne gerekirse yaptırırım.Galiba onu kanal tıkanıklığında yapıyorlar.Bu ay olmazsa doktora söyleyeyim yapalım mı diye.
Canım işte var mı yok mu o normal ultrasaonla görünmediğinden rahim filmi çektirmek de fayda var. Tavsiye ederim.

Aslında rahim filmi sonrası hamilelik olur deniliyor yani ihtimal çok kuvvetliymiş . Ki beni öyle olmuştu ama kürtajla sonuçlandı o gebeliğim. 8 ay geçti üstünden yok hala kalamadım. bugün doktora gittim hormon tahlilleri aldı ve alttan ulrtasonla baktı. Yumurtalıklarımı saydı falan. ama hiç yönelndirici konuşmadı. Zorla insanı özel hastaneye sevk ediyorlar ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…