Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben göremedim ama yumurtlama 10. Günü çok erken madem beklemek istemiyorsun ya kan vermelisin ya da erken gebelik testi yapmalısın canım bu basit kaset testler algılamaz bu kadar erken
Kan vermek istemiyorum acikcasi ne zaman kan vermeye gitsem aksami regl oluyorum2 kimyasal gebelik gecirdigim icin de korkuyorum ikisinde de silik cizgi vardi kan verdim ardindan regl oldum suban baktigimda testim biraz daha belirgin dua edin kizlar bana bosuna umitlenmemis olayim

İnşallah canım benim hepimizin çabası aynı anlıyoruz seni istersen erken gebelik testi ile dene onlar daha hassas, az beta yı tespit ediyorlar

inşalşah canım 14. gününü bekle bizi de haberdar et :)

İnşallah canım benim hepimizin çabası aynı anlıyoruz seni istersen erken gebelik testi ile dene onlar daha hassas, az beta yı tespit ediyorlar
Gecmis aylarda hem erken gebelik hem de normal kaset test yaptim kaset testte daha belirgindi cok sasirmistim bu yuzdendir ki kaset testlere daha cok guveniyorum elimde su an kaset test var yarin kendimi tutamayip yine yapcam heralde

Ben ilk kez bu ay yaptım regl son 3 gum beklemedeyım evet yaptığım ilk hafta beyaz yoğun yogurt gbı akıntı geldı bdha gelmedi akntı flan 15 gun ıctm adet btmnden 3 gün sonra basladm 25 gunde bır regl oluorm erken yumurtlyorm bu sebeple erken basladm sabah ıse gıtmeden ve aksam yemegı oncesı ıctm eger hamıle kalırsam herkese 1 kılo sogan yollycam bıktm 3 senedır evlym

Sogan güzeli olucaz bu gidisle ahahah umarimfaydasi olur hamilelik icin canim ama beyaz akinti gekmeside iyi birsey sanirim icerideki akintiyi iltihabi sökuyor bende 3 senedir evliyim 1 yildir istiyoruz

üzme canını bende oğlum için çok istiyorum ikinciyi senin gibi. Bir de annelik duygusu çok farklı bir şey tekrar o duyguyu yaşamak güzel olacak. Umudumuzu kesmeyelim henüz vaktimiz var. Sınırdayız. Bu ay bende doktordan yumurta takibi istiycem. Sen rahim filmi çektirdin mi hiç.Çok faydası var.

Yok çektirmedim.Doktor istemedi.Bilmiyorum ama ne gerekirse yaptırırım.Galiba onu kanal tıkanıklığında yapıyorlar.Bu ay olmazsa doktora söyleyeyim yapalım mı diye.

Yok çektirmedim.Doktor istemedi.Bilmiyorum ama ne gerekirse yaptırırım.Galiba onu kanal tıkanıklığında yapıyorlar.Bu ay olmazsa doktora söyleyeyim yapalım mı diye.
Kızlar aklıma birşey takıldı lütfen çok sıktım sizi biliyorum.Ama size sormak zorundayım çünkü en yakın arkadaslarim bile bıktı benden dinlemek istemiyor artık beni.Simdi ben 24 ağustosta çatlama ignemi oldum ki ogun daha çatlamamıştı.Normalde de düzenli 31 günde bir adet olurum.Yumurtlamam tahmini 27 ağustosta olmalıydı.Ama progesteron testi bugün yapıldı ve 2.04 çıktı.Sorularim şu acaba bu testi erken mı yaptım çünkü yumurta catladiktan 1 hafta sonra diyorlar.Diyelimki erken yaptım 2.04 değeri yükselir mı?Şimdiden teşekkür ederim

Sogan güzeli olucaz bu gidisle ahahah umarimfaydasi olur hamilelik icin canim ama beyaz akinti gekmeside iyi birsey sanirim icerideki akintiyi iltihabi sökuyor bende 3 senedir evliyim 1 yildir istiyoruz
Bilmem belkide iltihaptı ne blim artk bi kedi b.ku denemedğim kaldı 2 senedir denyoruz yok bi soğan kalmştıı bakalmm olckmıı inşalah artk bu son olsn bıktm vallahi

Yaaaa cok sevindim dogru bilmisim evet kesen kız kesesiydi saglıkla minik prensesini kucağina al insallah canım
oblomov21 kuzu bak bebis kızmış 8 haftalikken keseden bilmistim

Evet çok zor çok sabır işiymş evlenirken hc böyle dusunmemştm
Evlendikten sonra korunmayi birakir birakmaz kendimi hamile.ilan etmistim ben simdi aklima geliyorda ne gunlermis diyorum hemen hamile kalicagimiza inaniyoruz. Ilk denemede hamile kalanlarinda önunde saygiyla egiliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…