Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evlendikten sonra korunmayi birakir birakmaz kendimi hamile.ilan etmistim ben 😂 simdi aklima geliyorda ne gunlermis diyorum hemen hamile kalicagimiza inaniyoruz. Ilk denemede hamile kalanlarinda önunde saygiyla egiliyorum :KK52:
Sorma bende ne yaptınızda pat dıye oldu be amuda kalkıp bekledım yıne olmadı :KK70:

evet kuzum zararsızmı bu hamileysen bile skıntı yokmuş ondan vermiştir
Canım bebek varsa tutunmasını sağlıyor o ilaç
Sağolun kızlar ben zarar verir mi acaba diye düşünmüştüm biraz içim rahatladı
eczhnm eczhnm @husniye35 duphaston projesteron ilaci kizlar. Icerken embryonun tutunmasina yardimci olur, birakinca refl gelir. Yumurta döllenlediginde, vucutta projesteron duser ve regl boylelikle gelir
Canım bana adetin 27. Günü bırakçaksın Regl olunca gelirsin dedi, yani embriyo varsa bile bırakırsam düşme ihtimali mi var onu anlayamadım

Canım gebelik olmazsa bu ay sana nasıl bi tedavi başlıcak eczhnm eczhnm
Canım ilk gittiğimde bana ameliyat sonrası 3-4ay denersiniz tüp bebek yapmam demişti, şuan bana verdiği ilaçlar ameliyat sonrası rahmi yenilemek için zaten. Regl olursam gidince eşimden sperm testi istedi yine. Bilmiyorum yani ne diyecek tam olarak. Büyük ihtimalle kendiniz deneyin der

Canım ilk gittiğimde bana ameliyat sonrası 3-4ay denersiniz tüp bebek yapmam demişti, şuan bana verdiği ilaçlar ameliyat sonrası rahmi yenilemek için zaten. Regl olursam gidince eşimden sperm testi istedi yine. Bilmiyorum yani ne diyecek tam olarak. Büyük ihtimalle kendiniz deneyin der
Anladım canım o zaman kışa kadar vaktin var daha sen klomen aşılama falan denemiş miydin hiç

Sağolun kızlar ben zarar verir mi acaba diye düşünmüştüm biraz içim rahatladı

Canım bana adetin 27. Günü bırakçaksın Regl olunca gelirsin dedi, yani embriyo varsa bile bırakırsam düşme ihtimali mi var onu anlayamadım
Embryo varsa projesteronu vucudun "salgilio" zaten, o yuzden regl gelmez. Yeterince salgilamazsa akinti gelir. O zamana kadar da sen gebeligi ogrenmis olursun canim. Sana yine takviye yazar gebeliginde kullanman icin.
Insallah bu ay senden iyi haberlee duyucaz 🤲

X