Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dozu az gelmis olabilir benim kendilgnden catliyor diye asilamada 1 tane vermisti ama kimisine 2 tane igne vuruyorlar yani bunu senin doktorun belirleyeckti soru sormaya cekinme helede özele gidiyosun sorcaksn tabi

Dozu az gelmis olabilir benim kendilgnden catliyor diye asilamada 1 tane vermisti ama kimisine 2 tane igne vuruyorlar yani bunu senin doktorun belirleyeckti soru sormaya cekinme helede özele gidiyosun sorcaksn tabi

Benim durumum çok zor.Yaşım 38 allaha şükür bir çocoğum var 7 yaşında.Ben 2.yi istiyorum eşim istemiyor.Birine yetelim diyor.O yüzden tek çarem doğal yollarla hamile kalmak ki olursa aldırmayacağını da biliyorum.Ama rabbim vermiyor.3 aydır kendi kendime deniyorum.Ayın son 14 gününün her günü üzüntü göz yaşı.Çok yoruldum.

Valla hiç yaşamadım ama yumurtayı ölçüp sonra yumurtlamamışsın demesi çok tutarsız geldi bana Ovülasyon yapmış mıydın?

Yaa maşallah ne kadar süredir istiyordunuz nasıl öğrendiniz hamileliği
Yaa maşallah ne kadar süredir istiyordunuz nasıl öğrendiniz hamileliği
Kuzum ben 3 yıllık evliyim kendim istememiştim işe girme durumlarım vardı onu bekledim erteledikçe iş de olmadı dedim artık olsun hapı bıraktım 4. Ay hamile kaldım çok şükür o ay ovulsaydın testi yapmıştım onun çok faydası oldu tabi çünkü uygulamalar tamamen yanlış gösteriyor günü öyle allah tüm isteyenlere en hayırlısından versin inşallah hamileliği de sarı akıntım olmaya başladı adetime 2-3 gün kala sonra sivilcelendim yani kasık ağrısı vs öyle hiç birşeyim olmadı evde ovulasyonlarla hediye gelen 5 tane test vardı adetime de daha vardı 6 gün dedim çıkmaz ama bi yapayım bir baktım ki hamileyim

Ne güzel yaa inşallah bize de öğrenmek nasip olur

Kuzum ya galiba ben yine enfeksiyon oldum ondan şüpheleniyorum çünkü afedersin ama ilişkiden sonra olduğu gibi dışına çıkıyor fitil kullandıktan sonra o sorunum gitmişti
canım kasıkların ağrıyomu ilşkide acın oluyomu birde akıntı rengin nasl

Adet bitiminde mi kullanıylıyor bu ilaç?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…