Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aykiz selam canım. Ben de 38 yaşındayım bir oğlum vark şükür 6 yaşında. ama sen yeni istme düşüncelerindesin ben 2 yılı aşkındır istiyorum. Nasip olmadı. İnşallah sen o kadar beklemezsin. Arada bir kürtaj yaşadım gelişmedi bebek. Üstünden 8 ay geçti hala gebe kalamadım. Ben de doğal yollarlar olsun çabasındayım. Tüp bebek yapmayacağım sonuçta çok şükür bir çocuğum var. Allah hiç olmayanlara versin o şansı. Şimdi yine adet oldum. Yine doktora gideceğim bakaım ne olacak.

Birsey sorucam kızlar sogan kuru yapmayi dusunuyorum. Gecen aay niyetlendim ama kokusundan icemedim pes etmistim. Rahmi faln temizliyormus boyle, yaptiktan sonra gebelik elde eden de olmus burda okuduklarima gore kimileride bi hormonunun yukseltiginin yazmis, geçen aksamda balkon sefası yaparken komsumda bir tanidigiyla konusurken duydum iste sogan suyu ic hem icini temizler ilik ilik akintin olursada korkma sakin temizliyor falan dedi hamilelik falan dusunursende ic iyi gelir diye konustular benim kulaklarda radar ahahaha siz ne diyorsunuz ne dusunuyorsunuz yaoan var mı

Kizlar birsey gorebiliyor musunuz? Reglime 3 gun var sanki cok hayali bi cizgi gordum ama emin olamadim su an kasiklarimda hafif sizlamalar var goguslerimde hic agri yokagri olmamasi umudumu kiriyor

Eklentiler

• IMG_20200831_143320.jpg
    143,4 KB · Görüntüleme: 81
Prolaktin i yükselten Bi kür dikkatli ol. Ben de Bi faydası olmadı

Biz gurbetteyiz ve bulunduğum şehirde tek bir akrabam yok.Çocuğum çok yanlız ve çok istiyor.İşler nedeniyle ertelemiştim hatta bende istemiyordum.Ama kızımı gördükçe vicdan azabı çekiyorum ve bu kadar beklediğim işi gücü düşündüğüm için çok pişmanım çok.Keşke ertelemeseydim.Şimdi ne olacak bilmiyorum.Bu ay çok umutluydum yumurta gelişmiş iyi dedi çatlatma iğnesi verdi bayağı heyecanlanmıştım.Sabah sabah testle çöktüm resmen.Buna rağmen hala da içimde bir umut olmadığını bile bile.Allahım bekleyen herkesi kavuştursun.Çok zor bir durum gerçekten

Yok kuzum yumurtlama zamanı ağrıdı sadece ilişikide ağrım da olmuyor eşim önce içerde bişey değiyor diyordu artık değmiyor dedi akıntı beyaz canım
benim acıyor yanıyordu kuzum evet aynen sanki bişi sürtüyo gibi içerde soğan suyu içsene canm

bir de laboquickse buna benzer bişiy gördüm ben 12. gününde ve hmen çıktı ama regl oldum temmuz ayında
Farkli bir marka bu bende bundan korkuyorum kendime soz vermistim test yapmayacagim diye ama dayanamadim yine 3 gun sonr regl gunum umarim regl olmam yine tesekkur ederim cevabin icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…