Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sizin en azından haberiniz oluyor bizde apar topar gönderiliyor ve biz çalışmaya devam ediyoruz sonuç ne kimse bilmiyor paylaşımıyor
sen kendi tedbirlerini mutlaka al ben maske takıyorum diye çoğu kişi dalga geçiyor yanımda dezenfektan ile geziyorum
Rezalet bi durum yönetim kadrosunda olmasam benim de haberim olmazdı. Ve işin kötüsü yanımda 1 aydır stajyer var korona şüphesi olan kişi ile yakın temasta olan biri stresten midem bulanmaya başladı. Bi de tedbir alanla dalga geçen gerizekalı bi grup var malesef ölmeyi bayılmak sanan tipler. Allah yardımcımız olsun böyle insanların içinde bize

gerçekten üzüldüm adına ve tedirgin olman çok doğal yani çalışma ortamında temas etmemek mümkün değil ama en azından mesafe korunmalı millette oda yok hadi kendilerini düşünmüyorlar bari tedbir alanları düşünün benciller Amin inşallah Allah korusun.

kızlar hamilelik planında olupta şu illet sigarayı bırakabilen var mı ya ?
Sigara içmiyorum ben ama bi arkadaşım hamile kalınca bırakmıştı doktor bebeğini düşürsen ya da kalp atışı alamasan üzülür müsün demiş tabi demiş peki buna senin sebep olduğunu bilsen vicdan azabı çeker misin demiş çok kötü hissederim demiş o zaman kendi çocuğunun katili olmak istemiyorsan sigaradan vazgeçeceksin tercihini yap ya sigara ya çocuğun demiş kız o günden sonra ağzına sürmedi

Kizlar bu sekilde ilerliyo benim sizce nedir bu yasayan varmi yani catlamiyo anlamindami bu simdi doktorami gitsem catlama ignesimi alsam eczaneden dun esimlede tartistik cok kafaya takiyosun yeter artik iliskilerin bile bi anlami kalmadi dedi kendimi kotu hissediyorum hakli gorev gibi oldu ama napayim

Eklentiler

• Screenshot_20200827-111309_Femometer.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 52
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…