Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızceler merhaba ilacım bugün bitiyor ama hala gelmedi adetim bugün 10. gün olacak içtiğim ilacı sizce normal mi ?

ccanım bu testlerden hiç anlamıyorum ama malesef çocuk durumuna girince görev haline geliyor seni çok iyi anlayabiliyorum Allahım yardımcımız olsun en kısa zamanda yavrular nasip etsin bize

Şu saatten sonra iğne vermez canım benim baştan takibini yapar öyle verir bence test yapmayı bırak regl yi bekle regl gelince git Bi hormonlara baktır senin kürler hormonları bozmuş olabilir ardından inofolic i hiç aksatmadan kullan o yumurtanın çatlamasında yardım edecek ve malesef bu kavgalar oluyor ben de yaşadım Bi kaç ay sonra daha sakin kalabiliyorsun ilk testin olduğu için böyle hepimiz ilk çok gergin olduk. Bence bugünden itibaren testi bırak canım öbür ay başlarsın inofolic ile beraber

Bence doktora git kafan rahatlar en azından testlerini de göster doktora

biz de sürekli tedirgin şekilde yaşıyoruz maske takmaktan suratım hararet yapıo artık bişiy olmaz allahın izniyle. biz de bu hafta içinde şüphe yaşadık işyerinde test sonucu çıkana kadar şüphelinin ben eşimi ailesin evin gönderdm

kızceler merhaba ilacım bugün bitiyor ama hala gelmedi adetim bugün 10. gün olacak içtiğim ilacı sizce normal mi ?
canım bnce ilacın sonunu iç , pzrtsiye kadar gelmez ise bir daha görş doktorla ama ben sökülür diye tahmin ediyorum

Pko mu vardı

Bana bi hafta kaldi ama adet olucakmisim gibi hissediyorum. Bu ay yok bence bende. Ama sen cok guzel yumurtladin insallah tutmustur
Çok güzel yumurtlasam da Bi gün değerlendirme oldu canım ve çatlamayı değerlendiremedim.. Malesef bir gün ilişki oldu olursa mucize bir bebiş olur ama olsun uzun Bi süre sonra ilk kez böyle Bi yumurtlama gördüm içimde umutlar yeniden yeşerdi bu ay regl olsam da diğer ay için

canım bnce ilacın sonunu iç , pzrtsiye kadar gelmez ise bir daha görş doktorla ama ben sökülür diye tahmin ediyorum
demi bikere daha kullanmıştım ama o ilaç farklıydı ilaç bittikten 3-4 gün sonra gelmişti yinemi öyle olacakki

Evde inofolic var basliyimmi yinede hormonlarimi duzenler belki yani artik catlamaz diosunuz bu ayda gebelik yok demi

canım senin son durumun ne
kuzucum adetim gelmedi ilacım bugün son adet için eşimi doktora götürdüm sperm testi idrar testi idrar kültürü sperm kültürü yapıldı cumartesi kontrole gidecek benimde adetim geleydi bende gidecektim ama henüz gelmedi doktor gelince gel dedi bakalım beklemedeyim :) sen nasılsın

Var ama sadece sag taraf sol taraf temiz ve hormon degerleride fena dgl doktor polikistiksin bile demedi yani ama agrimda sag tarafta
Benimde solumda vardi pko gorünumu dedi testte boyle görüyordum... doktoruna tekrar görünmeni tavsiye ediyorum onun kontrolunde yumurta takibi yaparsiniz daha iyi olur

Tum kurleri biraktim bugun artik kullanmiyorum ve sirtim gogsum komple kucuk kucuk isirik gibi oldu ilk kez boyle oldm esimde bende sasirdik havuc ve incir sekerimimi yukseltti nedir anlayamadim bi adet olsam kostur kostur gidecem doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…