Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende oyle yapiyorum sekeri unu ekmek cikardim gunluk kosu bandinda 10 15 dakikada tempolu yuruyus yapiom bakalim bu ay ne olacak normalde 31 agustos adet donemim olmali bakalim

Kızlar dün değil önceki gün Pik di. Dün sabah ilişki oldu hafif silinmişti. Bugün tamamen silinmiş çatlamış ama bugün ilişki olmadı.. Sizce tek ilişki ile ve çatladığı gün değerlendirme olmadan gebelik şansım var mı??

Soğanda 12. Günüm regl son 9 gün baya etkisi varmş kürlere devam :))

Bence benim çocuğum stresten olmuyor! Hepimiz kafayı yedik sanki! Her hormonu okuyoruz her sözü düşünüyoruz. Bazen uykum kaçıyor gece yarisina kadar düşünüyorum. Çok yoruldum.
Bende çok yoruldm ama elmdede degl her ay bu ay istemiyorm bebek düşünmycem dyom yine düşünyorum çok çok kçtü yastageçiyo 30 oldum

Kuzum neden olmasın ki eğer nasibinde varsa bu ay tek ilişkiyle bile gebe kalırsın

Dün gece meditasyon yaptım allahım bana bi işaret göster dedim gözümde kırmızı bi karanfil canlandı anlamadım rüyamda da instagramda takip ettiğim bi kadın var üreme uzmanı o beni muayne ediyordu

Günaydın kızlar...
Sabah ilk idrarda ovülasyon testi yaptım boyke çıktı yumurtam olgunlaşmış catlamayi bekliyor degil mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…