Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
geçmiş olsun canım umarım bir an önce adetin gelir :) stres yapma yeterki benim kimyasal oldu maalesef geçen hafta şuan beklemedeyim :)

Merhaba bence lh hormununuz 25 ağustosta peak yapmıs ve bu tarihten itibaren 12-36 saat içerisinde yumurtanız çatlamış. Ben testlerinizde anormal bir durum olmadığını düşünüyorum benim de testim böyle koyuluk olan 2-3 gün var en koyusunu peak olarak kabul ediyorum. Sanki yumurtlama gerçekleşince birden hormon idrardan kesilcek gibi düşünmeyin bence 1-2 gün içinde zamanla giderek azalıyor ve silikleşiyor.

Sağ yumurtalığıma öyle bi sancı girdi sanki elektrik çarpmış gibi sağdan da yumurtlama ihtimalim var mı bi ayda 2 kere

Moralim aşırı bozuk fabrikada birinin korona şüphesi var test oldu sonuçları çıkmamış ama doktor yüzde yüz korona demiş
ne bozuyorsun canım moralini temas halin miydin o kişiyle ? Değilsen daha ii işte öğrnilmiş açığa çıkmış oldu. ona göre önlemler alınır. Sende ona göre korursun kendini

Kızlar bilgisi olan varmı?

Hormon tesrtlerini adetin 2/3. günü değil de 4. günü versek olur mu? Sağlıklı sonuç alınabilri mi acaba öyle. Ben devletten randevu aldım tahmini Bat'a göre ama bir erken gelirse bat 4. güne sarkacak

Bazı doktorlar 4 ya 5. Günü De bakıyor canım özelde yaptıracaksan bi ara hastaneyi sor sekreterine ben öyle yapmıştım benim doktor illa 3. Gün demişti

Ben daha once yaptırdım canim sorun olmadı doktorum 3. veya 4. gun olur demişti

Ya bnm doktorumda gynositol verdi inofolik in inositolü daha mı çok

Ben daha once yaptırdım canim sorun olmadı doktorum 3. veya 4. gun olur demişti
Ohhh süper haber. Çünkü devletten biliyorsun her zaman randevu alamıyoruz. Adet günleride şaşıyor allahın emri gibi :) Bakalım ben şimdi devlette hormon testlerimi yaptırıp adeyliyken özel hastaneye gideceğim bu sefer kontrole ve yumurta takibi isteyeceğim. Klomen falan veriyormuşlar geliştirici. Bir de rahim filmi çektirmeyi planlıyorum. Doktor da kesin çektirin diyecektir

Ay insallah peki ben 25inde iliski oldu 26si olmadi 27si oldu eger catlama varsa gebelik sansimda var yani degilmi yoksa 26yi kacirdimmi

Şu instegram a kocaman harflerle "Anladık anne oldunuz anladık sadece siz o duyguyu tadabilirsiniz anladık kokusunu sadece anne olan alıyor anladık bebeğinizden önce bu duyguyu asla bilemezdiniz kucağına almayan da asla bilemez anladık" yazasım var

Evet. allaha şükür pahalı ne varsa devlet karşılamıyo bizim gibi PCO lularda onlara muhtacız . sen günde kaç tane içiyon
Canım benim İnsülin direncim de var pko dan kaynaklı günde yarım glifor bir tane de gynositol içiyorum dün yumurtam çatladı o yüzden gynositol i bıraktım normal folik asit e başladım çok pahalı yumurtlama gördükten sonra bırakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…