Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa 😮
bu testleri aldığım abla öyle yap dedi adetten çıktıktan beri 2 günde 1 yapıyorum digerlerinde hafif cizgiler çıkıyordu. ilk defa çizgiyi bu kadar koyu görünce sormak istedim..
İlk idrar ve cinsel ilişkiden sonra yapılmaz canım 2 saat önce sıvı alımını keserek yapman lazım bi de yapacağına ve her gün aynı saatte yapman lazım

Aaa 😮
bu testleri aldığım abla öyle yap dedi adetten çıktıktan beri 2 günde 1 yapıyorum digerlerinde hafif cizgiler çıkıyordu. ilk defa çizgiyi bu kadar koyu görünce sormak istedim..
Bi de neden 2 günde 1 yapıyosun her gün yapman gerekli arada ya pik olup kaçırdıysan kimden aldın sen bu testleri?

Aaa 😮
O abla ya kocaman Bi alkış 👏 ilkk idrar ile kesinlikle yapılmaz bir de iki gün de bir yaparsan piki kaçırırsın

Kızlar yumurtlama dönemi sivilce çıkarıyo musunuz? Normalde yüzümde hiç sivilce çıkmaz regl döneminde bile bu ay kocaman sivilce çıktı 3 tane acaba tiroid ilacından mı

Benin 5. Gunum ve biraktim yarin itibariyle yapmicam adeti beklicemm adet olunca bakacam kurlere size fayda saglar insallah ama dikkat edin gebe kalirsaniz sogan suyu bebege zarar vermesin dusuk gibi
Adet olnca önmzdki ayda şu çakşır mı ne varmş onu araştrcam

Bi de neden 2 günde 1 yapıyosun her gün yapman gerekli arada ya pik olup kaçırdıysan kimden aldın sen bu testleri?
Elimde az var o yüzden sipariş verdik ancak Eylül'ün 10 'u gibi gelirmis. Bizim burda bi abla var o getirtiyor ben direk ondan alıyorum. Ya normalde de kullanmam ama adetim bu ay günleri değişti.

Kızlar yumurtlama dönemi sivilce çıkarıyo musunuz? Normalde yüzümde hiç sivilce çıkmaz regl döneminde bile bu ay kocaman sivilce çıktı 3 tane acaba tiroid ilacından mı
Benimde dun bi tane cenemde bi tane Gıdı bolgemde cikti kocaman kırmızı .
2gundur İnofolic combi kullanıyorum bende ona yordum:KK58:

X