Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya öyle kuzum geldi ama gelene kadar neler cektirdi anasına şimdi tek bir acabam var kese gozukcekmi kalp atacakmı bunları gormeden rahatlayamayacgım sanırım saglıkla ilerler inşallah hepinizin kuzm ❤
Biraz öyle oluyo ama kötü bişe düşünme sen hep güzel düşün

Kızlardır bana da baksaniz sizce durun ne 2 gün önce doktor yumurtlama yok demişti bugün 24. Günü adetin ne diyosunuz ilk kez köyü geldi gözüme sağ över polikistik ama sağ kasığın ağrı var soğan suyu yapıon 2. Günü bugun

Eklentiler

• 20200823_210947.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 42
Bence yumurtlama olmuş canım değerlendir şansına bak. Doktor yok demişti ama nasibinde varsa olur

Bence yumurtlama olmuş canım değerlendir şansına bak. Doktor yok demişti ama nasibinde varsa olur
Bugün eşim yok evde yarın gelecek bi de biz moralim bozuktu 4 gündür hic ilişkide bulunmadık yarın 5. Gün yanı demem şu 3 günden sonra sperm ölüy o falan deniyor olmusmudur yarın 5. Gün olacak

Ben 8.gün öğrenmiştim gebeliğimi olabilir belirtiler de aynıydı.
Yaa senin çok enteresan zaten ben ikisini de şaşırdım çok erken öğreniyorsun sen
Ne zaman yapmalıyım testi canım peki
Canım ben en az 12 gün diye düşünüyorum, yani öncekilerde hamile olsan bile negatif çıkma ihtimali var boşuna üzülebilirsin varsa bile
Hayırlı olsun canım çok sevindim senin adına, uzun zamandır bekliyorsun diye biliyorum sağlıkla devam etsin inşallah, dua beklerim

Yumurtlama değilmiş henüz baslangicmis inşallah buyur ve çatlar

Oldukça enteresan bende anlamıyorum ki. Erken yumurtlama desem takip ettim ovulasyon ile hep.

Yarına pik olur mu kızlar ne diyorsunuz bugün 17.30da yaptım

Eklentiler

• B0FB5C6A-788E-4C21-9D65-345E6BC2A181.jpeg
    65,6 KB · Görüntüleme: 41
Gözünüz aydın D vitamini önemi küçümsenmiyecek bir hormon aslında bazen önemsemediğimiz çok küçük bişey bile önümüzde engel olabiliyor biz hep büyük resime odaklandığımız için küçük şeyleri göremiyoruz ve kafa rahatlığı en kilit nokta beynimize söz geçirmeyi öğrenmek şart bu süreçte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…