Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gebelikte koyu cıkıyor neden silik dedi şaşırdımı acaba ben burda cok kişide gordum ve bende de aynısı oldu
Normalde yumurtlamada ikisi de koyulukta olması gerek sadece t biraz daha koyu oluyor ama bunda ç silik t daha koyu benim oda hamilelik olabilir mi demis. Sizin nasildi

Normalde yumurtlamada ikisi de koyulukta olması gerek sadece t biraz daha koyu oluyor ama bunda ç silik t daha koyu benim oda hamilelik olabilir mi demis. Sizin nasildi
Benım kide aynen bu anlattığın gibi ama benım hamılelik daha cok yenı 3 bucuk haftalık bu da koyulasır yani

Benım kide aynen bu anlattığın gibi Eki Görüntüle 2679586 ama benım hamılelik daha cok yenı 3 bucuk haftalık bu da koyulasır yani
Yok canım senin ç koyu benim t koyu testimde yumurtlama zamanim yani benim. Arkadaşım da belki hamileliktir demis c silik çıkınca. Sen ovu testi ile mi öğrendin hamileliği

Yok canım senin ç koyu benim t koyu testimde yumurtlama zamanim yani benim. Arkadaşım da belki hamileliktir demis c silik çıkınca. Sen ovu testi ile mi öğrendin hamileliği
Bende demek istiyorum ki hamılelikte de koyu oluyor benımki de cok silik değil yani. Yok ben erken gebelik yaptım buna ihtimal vermemiştim yenı yumurtluyorum sanmıştım hatta yarın birdaha yapıcam bak daha koyu cıkacaktır

Bende geçen ay 15.gun yumurtladim ama bu ay 15.gun test yapamadım. Bugün 23.gun de pik görünce sasirdim

Yağmur bat geçti mi senin. Kaç gün kala öğrendin gebeliği.

Kizlar ya bu ay cok erken adet oldum.. adet derken kahve lekelenme hatta siyah füme arası..çok az kırmizıya döner gibi oluyo yine kahvelesiyo...doktor adetin 5. Günü çağırmıştı ben şimdi hangi günü 1 sayıcam hangi günü 5 şaşırdım. .kanama baslamasini mi beklemem gerekiyor bilgisi olan var mi... kanama baslamazsa ne zaman gideyim...3 gundur var ve bugün bi tık daha fazla

Yerleşme kanaması olmasın canım

Füme kanıda ilk duydum leke de olsa ilk gunu sayılır adetin yanı ogünu 1. gun sayın doktor dedi banada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…