Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kizlar , Ağustos ayında adetim 6 gun gecikti . 7. Gun adet oldum. Ve sadece 3 gun kanamam oldu . Normalde 5 gun kanamam fazla fazla olurdu . 4 yil icinde ilk defa böyle oldum sizce normal mi?;

Flo regl ve ilişki takibi için canım ovülasyon takibi için femometer diye bi uygulama var testinin resmini çekiyorsun sana ne olduğunu söylüyor indir bak onu çok iyi
Haa tamam ben de onu kullanıyorum canım benim teste de %65 dedi, yumurtlamamız birlikte olacak gibi
Senin bat kaç

Bugünü de değerlendir canım değerlendirebiliyorsan pik öncesi girilen ilişkiden hamile kalma olasılığı daha yüksekmiş
Değerlendirdim bugün yarın tatile çıkıyoruz o yüzden kafamız rahatladı ikimizin de çok güzel denk geldi mutluyum o yüzden

Hatırlıyorum sizi, heyecanlanmadan önce ovitrellenin etkisi devam ediyor olabilir ama umarım bebek vardır birkaç gün daha bekleyin Yine yapın bence, ya da kan verip birkaç gün sonra yine kan verebilirsiniz
Merhaba hala bekliyorum yarın yine test alıp tam 14. Günde yni Salı sabahı test yapacağım

Yumurtlama oldumu bilmiyorum olabileceği günlerde test yapmamıştım 23.gunde oldu böyle
Bu ay bende yumurtlama olan gun lerde test yapmadım ama yumurtlama olmuş sonra testlere basladım sipsilikti hıc yumurtlayamıxam sanıyordum meğersem olmus bitmiş kalmısım bile dun kopkoyuydu ovulasyon betayı tespit etmiş ınsallah senınkıde oyle bişedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…