Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar aylar sonra sonund gebeyim çok şükür size umut olsun diye yazmak istedim oncelikle bende ilaçsız yumurtlama asla olmaz ilaç içmiyim aylarca adet gelmez arkadaslar aadetim 7. Günü ayın 6sında hsg cekildim prolaktin için dostinex ımpryl takviye edici gıda ve glukofen verdi kullanmaya başladım adetimn 10.gunu yumurtlama agrısı hissettim ama ihtimal vermedim erken oldugu için. ogun ilişki oldu bir daha iki gun sonra rastgele oldu yani zaten tam olarak hangı gun yumırtladıgımı da bilmiyorum bugun hsg den sonra 17.gün hamıle oldugumu ogrendim. Yani o ilaçları ıcerken yeni yumurtlama olmuş. Hamıle kalmam da onların etkisi oldugunu dusunmuyorum hemen etki etmezki sanmıyorum bana hsg yaradığını dusunuyorum bir kurtajım var ya ufak tefek yapısıklık vardı acıldı yada surekli enfeksiyon kaparım ben ufak tefek tıkanıklık vardı acıldı demem oki arkadaslar lutfen ama lutfen. Hsg cekilin ben pcosum diyip uzerinize yapıstırmayın ben o ilaçların ıkı uc gunluk kullanımda ıse yaradığını dusunmuyorum hsg nin yaradığını duşunuyorum. Allah isteyen herkese versin inşallah benım olduysa hepinizin olur lutfen hsg cekilin

Son düzenleme:
Tebrik ederim canim sağlıkla ilerlesin inşallah

Tebrik ederim canim sağlıkla ilerlesin inşallah
Tesekkur Ederim cnım bende arada topiğe ugrayanlardanım ilk topik acıkdıgında daha cok aktifim hemen hemen herkesin sorununu, ne kadar cok gebelik istediğini biliyorum yardımcı ve umut olmak istedim

Evet canım onun icin sinirlerim bozuluyor

Ayyy ne güzel yaaaAllah sağlıklı kucagina almayı nasip etsin inşallah isteyen her kese kısmet

Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah canım

Günlük kullandigim vitaminler.
Birde incir kuru yapiyorum. Gelecek ayda fsh dusurmek icin baska bi ot icicem
D3, folik asid, omega 3 bide cinko

Eklentiler

• Snapchat-156939276.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 33
Saglikla ilerlesin canimm

Ya kizlar dün ki testimin fotoğrafını atmıştım ama ilişki olmadı,moralim çok bozuldu,bugünde artık test yapmicaktim 19:30civari test yaptım böyle çıktı ,normalde 14:30civari yapıyordumsizce Umut var mı,
2. kez yumurtlama filan olurmu?
bugün dahil 3 günü değerlendireyimmi?
yani henüz çatlamamış olabilir mi?

Eklentiler

• IMG_20200823_205027.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20200823_204923.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 27
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…