Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence teste falan takılıp stres yapmayın. En iyisi gününüzü beklemek. 2 hafta boyunca onu düşünürseniz yanar herşey.

Merhaba. Düphaston kullananınız var mı?
Son aylarda adet kanamalarım gittikce azalıyor. Dün fark ettim ki 3 4 ay üst üste düphaston içmişim. Acaba mı dedim. İçsem mi bu ay, bıraksam mı bilemedim.

Dün gece ağrıdan uyuyamadım. Şimdi söküldüm. Artık cidden umudum yok. Artık ovülasyon da yapmayacağım. Okadar koyu yakalayıp değerlendirdim. Olmuyorsa artık zorlamanın da alemi yok. Çok yoruldum
Ben de regl oldum
Biz sabretmeyi ve zamana birakmayi coktan ogrenmis anneler olcaz.
Hicbir sey onumuze kolay gelmedigi icin daha guclu anneler olcaz. Cocuklarimiz da bu yuzden cok sansli olacak. Umudunu ve gucunu kaybetme lutfen.

Ben de regl oldum
Biz sabretmeyi ve zamana birakmayi coktan ogrenmis anneler olcaz.
Hicbir sey onumuze kolay gelmedigi icin daha guclu anneler olcaz. Cocuklarimiz da bu yuzden cok sansli olacak. Umudunu ve gucunu kaybetme lutfen.

Çok doğru. Çok haklısın. İşte bazen sabır taşıyor. Ama bir şekilde yine kendini topluyorsun. Sabrın sonu selamettir umarım

Çok doğru. Çok haklısın. İşte bazen sabır taşıyor. Ama bir şekilde yine kendini topluyorsun. Sabrın sonu selamettir umarım
Simdi yasadiklarimiz bizi ilerde daha saglam yapacak. Cok guzel haberler alcaz zamani geldiginde. Bak yumurtlama ve batlarimiz ayniydi seninle. Ayni anda seninle ayni heyecani ayni hayal kirikligini yasayan benim gibi bir suru baska kadin da vardir mutlaka. Bu yasadiklarimiz bize ozgu anormallikler degil. Hayatin kendisi. Yalniz degilsin cok guzel toparlanacagindan eminim

İnş bir an önce toparlanırız:) teşekkür ederim

Merhaba kızlar ben yaklaşık 3 aydır 2. Çocuk için uğraşıyorum. Ilk ay kimyasal oldu. Geçen ay yumurtlama olmadı. Bugün tahmini bat. Test negatif gelen giden de yok. Yumurtlama takibi yapmadım. Yumurtlama oldu mu onu bile bilmiyorum. Zaten normalde regli hep düzensizdir. 45 50 60 kafasına göre gidiyor yani. Belirtilerim var ama pek umudum da yok açıkçası.

Bu arada yildizsavascisi büyüklerden rahim bebeğe hazırlığa ne kadar yaklaşırsa düzen bozulurmuş diye duydum hep. Ya erken adet ya da geç adet olurmuş insan. Mesela ben 3 ay öncesine kadar 60 günde bir adet görüyordum ortalama sonraki 42 güne bir görmeye başladım çocuk düşünmeye başlayınca. En son kimyasaldan sonra 2 seferdir 24 günde bir görüyorum. Bence senin mutlu haberler alman yakındır

INOFOLİC NE ZAMANDIR KULLANIYORSUN CANIM. BENDE KULLNAMAYI DÜŞÜNÜYORUM ÖNÜMÜZDEKİ AY

Tamamen silindi canlar. Dün değerlendirmedim bugün değerlendirsem çok mu geç kaldım Bi umut çatlamıştır diye yoksa dün çatlamış kaçmış mıdır?

Eklentiler

• DSC_0375.JPG
    56,9 KB · Görüntüleme: 29
Arkadaşlar bende topikte ilk yazanlardan biriyim tekrar size sormam gereken bişey var bugün ovitrelladan sonraki 10. Gün ve dayanamayıp test yaptım silik şeklinde hemen çift çizgi çıktı 15eylülde tam 1senemiz doluyor inşallah 3 kişi olarak yolumuza devam ederiz çok yoruldum

Hemen koş kan vermeye

d
Tamamen silindi canlar. Dün değerlendirmedim bugün değerlendirsem çok mu geç kaldım Bi umut çatlamıştır diye yoksa dün çatlamış kaçmış mıdır?
değerlendir canım neyin ne zaman olacağı belli olmaz Rabbim ol der oluverir sen değerlendir Allah nasip etsin inşallah

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…