Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 saat sıvı almadım 14.00 yapsam birde akşammı yapsam koyuluğuna göre
Tamamen sana kalmış canım ama günde iki tane yapma bir tane yeterli. Sabah kalvatı ettikten sonra iki saat sıvı almadan 16:00 a kadar yapabilirsin ya da 20:00 22:00 arasında sana kalmış ilk idrar ile olmasın yeter

Tamamen sana kalmış canım ama günde iki tane yapma bir tane yeterli. Sabah kalvatı ettikten sonra iki saat sıvı almadan 16:00 a kadar yapabilirsin ya da 20:00 22:00 arasında sana kalmış ilk idrar ile olmasın yeter
Ozaman yapayım 14.00 de diğer ay da almayacağım ovülasyon testi falan çok sıkıntıya sokuyor beni

yildizsavascisi yildizsavascisi
B936E445-BDD9-4EEC-9F42-3DB8A48E0BF3.jpeg

Kızlar yorumlar mısınız?

Eklentiler

• E3EFC3A9-788C-4231-A8F2-2A3BDFB76DAF.jpeg
    E3EFC3A9-788C-4231-A8F2-2A3BDFB76DAF.jpeg
    68,5 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar yorumlar mısınız?
Canım femometer diye bi uygulama var onu indirip Lh testlerini foto çekip ekleyince sana pik mi değil mi her şeyi söylüyor onu kullanabilirsin ben onu kullanıyorum örneğin haziran ayında yaptığım bi örneği yükliyim doruk olan günler pik demek Ogün yumurtlama olmuş ertesi gün çatlamış

Eklentiler

• Screenshot_20200821_142410_com.bm.android.thermometer.jpg
    Screenshot_20200821_142410_com.bm.android.thermometer.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 38
Canım femometer diye bi uygulama var onu indirip Lh testlerini foto çekip ekleyince sana pik mi değil mi her şeyi söylüyor onu kullanabilirsin ben onu kullanıyorum örneğin haziran ayında yaptığım bi örneği yükliyim doruk olan günler pik demek Ogün yumurtlama olmuş ertesi gün çatlamış
Canım ben indirdim onu ama kullanamadım

Kızlar merhaba yardımcı olabilir misiniz bana Ben daha öncesinde 4ay klomen femera çatlatma iğnesi tedavisi gördüm ama gebelik elde edemedim. 2ay oldu klomeni falan bırakalı. Geçen ay klomen yüzünden 33mm kist oluştu. Doktor kendiliğinden gider bu kist dedi. O adetim gerçekten simsiyah oldu acaba patladı mo dedim hatta kendi kendime. Adet uzunluğumda 30-32günde birdi. Genellikle 16.günlerde yumurtlardım. Adetimin 8.günü(13 ağustos) doktora gittim kist patladımı noldu diye doktor dediki o kist patlamış şuan yeni yumurtan 23mm çatlamak üzere yumurtan var şuan 5gün ilişki öneriyorım dedi. Bide oksapar yazdı bana. Neyse Bizde birlikte olduk. Acaba sizce 13ağustosta mı çatladı sonraki günlerde mi ben yumurtlama olarak hangisini baz almalıyım. Sizce testi ne zaman yapayım
Bence teste falan takılıp stres yapmayın. En iyisi gününüzü beklemek. 2 hafta boyunca onu düşünürseniz yanar herşey.

X