Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 saat sıvı almadım 14.00 yapsam birde akşammı yapsam koyuluğuna göre
Tamamen sana kalmış canım ama günde iki tane yapma bir tane yeterli. Sabah kalvatı ettikten sonra iki saat sıvı almadan 16:00 a kadar yapabilirsin ya da 20:00 22:00 arasında sana kalmış ilk idrar ile olmasın yeter

Tamamen sana kalmış canım ama günde iki tane yapma bir tane yeterli. Sabah kalvatı ettikten sonra iki saat sıvı almadan 16:00 a kadar yapabilirsin ya da 20:00 22:00 arasında sana kalmış ilk idrar ile olmasın yeter
Ozaman yapayım 14.00 de diğer ay da almayacağım ovülasyon testi falan çok sıkıntıya sokuyor beni

Kızlar yorumlar mısınız?

Eklentiler

• E3EFC3A9-788C-4231-A8F2-2A3BDFB76DAF.jpeg
    68,5 KB · Görüntüleme: 42
Kızlar yorumlar mısınız?
Canım femometer diye bi uygulama var onu indirip Lh testlerini foto çekip ekleyince sana pik mi değil mi her şeyi söylüyor onu kullanabilirsin ben onu kullanıyorum örneğin haziran ayında yaptığım bi örneği yükliyim doruk olan günler pik demek Ogün yumurtlama olmuş ertesi gün çatlamış

Eklentiler

• Screenshot_20200821_142410_com.bm.android.thermometer.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 38
Canım ben indirdim onu ama kullanamadım

Bence teste falan takılıp stres yapmayın. En iyisi gününüzü beklemek. 2 hafta boyunca onu düşünürseniz yanar herşey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…