Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kesinlikle nasip diye bişey var cnm, hıcbır sebep yokken 2 yıldır beklıyorum
Kendımı hırpalamaktan yoruldum, tüp bebeğe basvurcam o yuzden.. İnşallah isteyen herkese nasip olsun

Hayırlı evlatsa, sağlıklı olacaksa diyorum bazen içimden. Vardır bir nasibimiz :)

canim seni de tebrik ederim ..
Bu dedigin vitaminler hangisi yazar misin belki bizde kullanırız . Doktor bizede tup bebek onerdi

Aslında sizde haklısınız ama insan ne duysa denemek istiyor bebek için.
Bende böyle konusmanıza anlam veremiyorum bi faydası olur diye söyledim bu forumda bu tarifle hamile kalan cok insan var bi okuyun arastırın isterseniz size iyi gelmedi diye baskasınada iyi gelmicek diye bir şey yok Allahım sizede nasip eder inşallah en kısa zamanda eczhnm

canım ya şuan 4-5 gündür birlikte olamıyoruz eşimle benim bi sorunum var ama ne çözemedik canım çok acıyor adet gelmemişken değerlendireyim diyodum ama olmuyo
alla allah neden ki?bıraz yürüyüş yap dısarda el ele aşk yaşayın. degısıklık yapın hayatınız da .psikolojı düzelsin,bence cok takılıyor kafaya baska sorunlar cıkıyor

Teselli değil bi tavsiyeydi bu forumda bir cok kişi bu tarifle hamile kalmıs, ayrıca bizde 8 yıl zorlu yollardan gectikten sonra evlenebildik ve Allahım bize bebek düşündükten 3 ay sonra nasip etti şükürler olsun dilerim sizede en kısa zamanda nasip eder

Duanız için sağolun, son ay bunları denemişsiniz bu tarz takviyelerin etki etmesi zaten 3 ayı bulur, yani zaten hamile kalacakmışsınız yazdığınız tariften değil. Bize bu tarz yorumlar çok yapılıyor da o yüzden garipsiyoruz artık.

Tavsiyelerinize kesınlıkle bişey demedim, ki o kürleri ben de denedim faydası olmadı bana.. Benim takıldığım kısım farklı, sürekli 3 ayı vurgulamanıza anlam veremiyorum.. Kadın regl olmus teselliye ıhtıyacım var diyor, siz 3.ayda hamıle kaldım dıyosunuz nispet yapar gıbı

Asla nispet yapmak değildi amacım nasıl anlamak isterseniz öyle anlayın

Bizim yerimizde olsanız siz öyle anlardınız, ne güzel değilsiniz 3. ayda hamile kalmışsınız yani demem o ki belki iyi niyetlerle yazdınız ama bizim gibi yıllardır bekleyen insanlar böyle şeylere çok takılıyor üzülüyor.Bunu bilin yeter.

Canım sizin de daha uzun zaman olmamış aslında yeni sayılır, tahlilerin eşinin tahlilleri normal mi, rahim filmi çekildin mi?

Bu topiği ben açtım Rabbime şükürler olsun şuan hamileyim ama burda aktif olamıyorum düşünüyorum üzülürler mi. Kötü niyetiniz yoktur ama 3 ay gibi kısa bi süreyi burda yıllarca uğraşan insanlara karşı yazmanız biraz abes. Evlat çok ince bi nokta. Rabbim kimseyi ne evlatsızlıkla nede evladıyla imtihan etmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…