Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu topiği ben açtım Rabbime şükürler olsun şuan hamileyim ama burda aktif olamıyorum düşünüyorum üzülürler mi. Kötü niyetiniz yoktur ama 3 ay gibi kısa bi süreyi burda yıllarca uğraşan insanlara karşı yazmanız biraz abes. Evlat çok ince bi nokta. Rabbim kimseyi ne evlatsızlıkla nede evladıyla imtihan etmesin :dua:
Senin düsünceli kalbinden öpüyorum Azzem 😘😘

Bende böyle konusmanıza anlam veremiyorum bi faydası olur diye söyledim bu forumda bu tarifle hamile kalan cok insan var bi okuyun arastırın isterseniz size iyi gelmedi diye baskasınada iyi gelmicek diye bir şey yok Allahım sizede nasip eder inşallah en kısa zamanda eczhnm eczhnm
Mutlaka öyle düşünmüşsündür canım sağlıkla da kucağına alırsın inşallah. Ama burada denemediği kalmayan yıllarca deneyen insanlar olunca 3 ayda bal çörek otuyla değil zaten olacağı olduğu için olmuştur.

Canım sizin de daha uzun zaman olmamış aslında yeni sayılır, tahlilerin eşinin tahlilleri normal mi, rahim filmi çekildin mi?
Benim tahlillerim normal cikti ama rahim filmi cektirmedim
Esim icin eger bu ay da olmazsa gidicez.
Bana sanki cok daha uzun zaman olmus gibi geliyor. Gercekten yoruldum.
Ben hemen olur diye dusunuyodum ilk karar verdigimizde. Hic boyle hayal etmemistim.
Siz ne kadardir bekliyosunuz?

Bu topiği ben açtım Rabbime şükürler olsun şuan hamileyim ama burda aktif olamıyorum düşünüyorum üzülürler mi. Kötü niyetiniz yoktur ama 3 ay gibi kısa bi süreyi burda yıllarca uğraşan insanlara karşı yazmanız biraz abes. Evlat çok ince bi nokta. Rabbim kimseyi ne evlatsızlıkla nede evladıyla imtihan etmesin :dua:
Yaa sen nasıl ince bi insansın ❤️

Merhabalar, ben ilk kez ovülasyon testi kullanıyorum. Dün sabah test yaptım ve iki çizgi koyuydu akşam yaptım tekrar ve T çizgisi tamamen yok oldu. Yardımcı olabilecek var mı acaba? ☺️

Eklentiler

• 154201BB-E76D-47C7-B437-8EDB80831B4B.jpeg
    154201BB-E76D-47C7-B437-8EDB80831B4B.jpeg
    170,8 KB · Görüntüleme: 32
  • B2A5A739-D718-44AB-B3FE-4EC1202BC220.jpeg
    B2A5A739-D718-44AB-B3FE-4EC1202BC220.jpeg
    197,9 KB · Görüntüleme: 44
İnsanlar yanlıs anlayabilir belkı sürekli 3 ay 3 ay demeyim diye düşünseydınız keske... Ha bunu anneler grubunuzda dile getirseniz belki kimse yanlıs anlamazdı...
Nerde sürekli 3 ay demişim arkadasın yazdığı mesaja cevap verdim sadece bu kadar cok üstüme gelmenize gerek yok herkes aynı seyleri söylüyor sürekli msjmı alıntılıyarak

Kızlar sizde ben gibi bebek kiyafetleri arabalari kapi süsleri vs bakiyormusunuz..😕 iyice manyaklastim ya...olursa şunuda alırım bunuda alırım diye herseyi kaydetiyorum ama ortada olmasi gereken yok🙈😔😔 beğendiğim bebek arabası bile zamlandı bizim nazlılar gelemedi bitürlü😂 yanlizmiyim varmi benim gibi aranızda 😀
Ben been🙋🏽‍♀️ instagramda kaydet kısmim bebe urunleriyle dolu :dondurma: olayan cocuguma don biçiyom iste

Merhabalar, ben ilk kez ovülasyon testi kullanıyorum. Dün sabah test yaptım ve iki çizgi koyuydu akşam yaptım tekrar ve T çizgisi tamamen yok oldu. Yardımcı olabilecek var mı acaba? ☺
Canım yumurtlama olmuş ve çatlamış umarım değerlendirmişsindir hadi hayırlısı

Benim tahlillerim normal cikti ama rahim filmi cektirmedim
Esim icin eger bu ay da olmazsa gidicez.
Bana sanki cok daha uzun zaman olmus gibi geliyor. Gercekten yoruldum.
Ben hemen olur diye dusunuyodum ilk karar verdigimizde. Hic boyle hayal etmemistim.
Siz ne kadardir bekliyosunuz?
Ben iki seneyi geçti canım senin için umutsuzluğa kapılmak ve yorulmak için erken aslında. Hepimiz öyle düşünüyorduk ama insanın aklında olmayan sebepler çıkıyor, bazılarımızın da sebepsiz.
Ümitsizliğe kapılmadan önce birincisi eşinin tahlilini mutlaka yaptır belki spermde bir sıkıntı vardır. ikinci olarak sen de rahim filmi çektir belki tüplerde tıkanıklık vardır. rahimde şekil bozukluğu olabilir. Bunları eledikten sonra yumurtlama takibi sonra aşılama en son tüp bebek

Balsın balllll :KK68:

Nerde sürekli 3 ay demişim arkadasın yazdığı mesaja cevap verdim sadece bu kadar cok üstüme gelmenize gerek yok herkes aynı seyleri söylüyor sürekli msjmı alıntılıyarak
Canım bizde 3 ay denedik 3. Ayda nasip etti allahım ama son ay yumurta takibi yapmaya baslamıstım ve tarcın bal cörek otu yedim 5 6 gün eşimde keci boynuzu pekmezi yemişti ve yumurtlama gününüde testle öğrenince o gunleri değerlendirdik o ay tuttu sende bi dene istersen dediklerimi
Teselli değil bi tavsiyeydi bu forumda bir cok kişi bu tarifle hamile kalmıs, ayrıca bizde 8 yıl zorlu yollardan gectikten sonra evlenebildik ve Allahım bize bebek düşündükten 3 ay sonra nasip etti şükürler olsun dilerim sizede en kısa zamanda nasip eder
Üstünüze gelmedim.. Sadece arkadas teselli verın demıs sız ben 3. ayda hamıle kaldım demıssiniz..bundan rahatsız oldum sadece.. Bebeğinizi saglıcakla kucagınıza alırsınız ınsallah 🙏🏻Rabbım kımsenın kucagini bos bırakmasın

Üstünüze gelmedim.. Sadece arkadas teselli verın demıs sız ben 3. ayda hamıle kaldım demıssiniz..bundan rahatsız oldum sadece.. Bebeğinizi saglıcakla kucagınıza alırsınız ınsallah 🙏🏻Rabbım kımsenın kucagini bos bırakmasın
Allahım biliyor içimi size ispatlamak zorunda değilim

X