Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senin düsünceli kalbinden öpüyorum Azzem

Mutlaka öyle düşünmüşsündür canım sağlıkla da kucağına alırsın inşallah. Ama burada denemediği kalmayan yıllarca deneyen insanlar olunca 3 ayda bal çörek otuyla değil zaten olacağı olduğu için olmuştur.

Canım sizin de daha uzun zaman olmamış aslında yeni sayılır, tahlilerin eşinin tahlilleri normal mi, rahim filmi çekildin mi?
Benim tahlillerim normal cikti ama rahim filmi cektirmedim
Esim icin eger bu ay da olmazsa gidicez.
Bana sanki cok daha uzun zaman olmus gibi geliyor. Gercekten yoruldum.
Ben hemen olur diye dusunuyodum ilk karar verdigimizde. Hic boyle hayal etmemistim.
Siz ne kadardir bekliyosunuz?

Yaa sen nasıl ince bi insansın

Merhabalar, ben ilk kez ovülasyon testi kullanıyorum. Dün sabah test yaptım ve iki çizgi koyuydu akşam yaptım tekrar ve T çizgisi tamamen yok oldu. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

Eklentiler

• 154201BB-E76D-47C7-B437-8EDB80831B4B.jpeg
    170,8 KB · Görüntüleme: 32
  • B2A5A739-D718-44AB-B3FE-4EC1202BC220.jpeg
    197,9 KB · Görüntüleme: 44
İnsanlar yanlıs anlayabilir belkı sürekli 3 ay 3 ay demeyim diye düşünseydınız keske... Ha bunu anneler grubunuzda dile getirseniz belki kimse yanlıs anlamazdı...
Nerde sürekli 3 ay demişim arkadasın yazdığı mesaja cevap verdim sadece bu kadar cok üstüme gelmenize gerek yok herkes aynı seyleri söylüyor sürekli msjmı alıntılıyarak

Ben been instagramda kaydet kısmim bebe urunleriyle dolu olayan cocuguma don biçiyom iste

Merhabalar, ben ilk kez ovülasyon testi kullanıyorum. Dün sabah test yaptım ve iki çizgi koyuydu akşam yaptım tekrar ve T çizgisi tamamen yok oldu. Yardımcı olabilecek var mı acaba? ☺
Canım yumurtlama olmuş ve çatlamış umarım değerlendirmişsindir hadi hayırlısı

Ben iki seneyi geçti canım senin için umutsuzluğa kapılmak ve yorulmak için erken aslında. Hepimiz öyle düşünüyorduk ama insanın aklında olmayan sebepler çıkıyor, bazılarımızın da sebepsiz.
Ümitsizliğe kapılmadan önce birincisi eşinin tahlilini mutlaka yaptır belki spermde bir sıkıntı vardır. ikinci olarak sen de rahim filmi çektir belki tüplerde tıkanıklık vardır. rahimde şekil bozukluğu olabilir. Bunları eledikten sonra yumurtlama takibi sonra aşılama en son tüp bebek

Balsın balllll

Nerde sürekli 3 ay demişim arkadasın yazdığı mesaja cevap verdim sadece bu kadar cok üstüme gelmenize gerek yok herkes aynı seyleri söylüyor sürekli msjmı alıntılıyarak
Üstünüze gelmedim.. Sadece arkadas teselli verın demıs sız ben 3. ayda hamıle kaldım demıssiniz..bundan rahatsız oldum sadece.. Bebeğinizi saglıcakla kucagınıza alırsınız ınsallah Rabbım kımsenın kucagini bos bırakmasın

Allahım biliyor içimi size ispatlamak zorunda değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…