Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allahım biliyor içimi size ispatlamak zorunda değilim
Yahu içiniz kötü mü dedik ??? yapmayın, insanlar yanlış anlar, üzülür diyoruz sadece. Bir insanın kalbinde sızıya sebep olmayın diyoruz sadece. Siz anlayamazsınız ama bu böyle diyoruz. Kimse sizden ispat beklemiyor. Bunu yapmaya devam edebilirsiniz tabi ki ama bilin ki insanların hassasiyetleri var. Gerisi size kalmış. İyi günler.

10.08.2020 ydi benim bat. Ama henüz olmadım

Hayır demek istediğim şu, siz de haklısınız ama karşı tarafta haklı. Yani 3.ayda hamile kalmışsınız büyük ihtimalle kullanmasanız da kalacaktınız. Ama bu kürleri deneyip hamile kalamayan da çok var. Yine de deneyeceğim teşekkürler

Hiç sorma 2 yılda neler yasadıgımı ben bilirim benı de en ıyı sız anlarsınız, ne duyduysak kosa kosa denedik.. Sonuc maalesefff nasipten öte yol yok cidden

Ben bir de bir hata yaptım. Anneme düşünmeye başladık dedim. Her cümlesi çocuktan sonra... diye başlar oldu. Düşüncesiz davrandım keşke söylemeseydim. O da bekliyor şimdi ama sorarsa heniz denemedik diyeceğşm. Olmuyor diye üzülür

ya hiç ümitsizliğim yok.indirime girmiş kaçırmam. illa olucak enınde sonunda diye düşünüyorum çok pozitifim :).gene herseyın hayırlısı allahtan.
Bende eninde sonunda olucak diye düşünüyorum valla ne yalan söylim Rabbim yanıltmasın hicbirimizi

Kesınlıkle olana kadar soylememek gerek, onlar da beklenti ıcıne giriyorlar haliyle.. Ben de bikac arkadsıma demıstım cok pısman oldum

Evet eylulden itibaren bunlari yaptiralim
Sizinki sebepsiz mi?
Gecen ay ilk defa bu kadar gecikme olmustu ve hic regl belirtisi olmadi normalde hep aynidir ve hep olur belirtilerim. Ciddi anlamda umutlandim sonra olmayinca cok uzuldum. En cok gecen ay yordu galiba beni. Yoksa evet aslinda cok da uzun degil bu kadar yorulmak icin, dogal bi sure. Biraz zaman gecsin toplarim yine enerjimi. Bugun de arkadasimdan bahsettigim haberi alinca asabim bozuldu. Yazmak iyi geldi.

Kızlar bugün 16. Günüm ve testim pike yaklaşıyor gibi... 2 aydir 24. Gün oldu bu ay daha erken olucak sanırım. .işte ovulasyon testi yapmasam hayatta tutturamam....gerçi benim çatlama olmuyor yine ümitsizim ama bi umut yapıyorum

Eklentiler

• 20200812_174007.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 28
Nerde sürekli 3 ay demişim arkadasın yazdığı mesaja cevap verdim sadece bu kadar cok üstüme gelmenize gerek yok herkes aynı seyleri söylüyor sürekli msjmı alıntılıyarak
Kötü niyetle demediğini biliyorum yani öyle hissediyorum biz burdakiler hormonlardan çıldırdığımız için herşey batıyor. Sağlıkla al bebeğini kucağına canım.

Bişey dicem şimdi bu kadın 3 ayda hamile kaldım o kürlerle dedi diyemi dokundu sizlere. Tam anlamadığım için soruyorum

Görünen bir sebep yoktu bende ama rahim filminde zar görünümü çıktı perde de deniyor. Doktorlar engel olmaz dedilerse de ben ameliyat oldum iki hafta önce. Hamilelik oranlarında artış oluyormuş ameliyat sonrasında. Belki sebep bu değildir ama Allahtan umut kesilmez elimizden geleni yapıyoruz

Seni çok çok iyi anlıyorum, ben bir haftasonu boyunca hiç durmadan ağladığımı bilirim hamilelik haberine. Tabi ki hep yaz herkes seni çok iyi anlıyor, Ama şunu demek istiyorum belki sorunun çok basittir, üzülmene bile değmeyecektir hemen çözülecektir. İnşallah gerek bile kalmaz da

Boşver canım, beni benim gibi olan çok kişi anladı, ben de kendimi anlatabildiğim kadar yazdım zaten.
Ya yazarak yanlış anlaşılmalar olabiliyor burda öyle anlamlar yükleyip yanlış anlayıp kırmamak lazım birbirini. O kadın arkadaş belki de kullandığı kürlere bağlıyor hamileliğini belki de öyle. Bize yaramadı diye anlamlar yükleyip nie hem kendimizi hem karşı tarafı üselim ki. Relax olun azcık öyle olmaz hep savunma hattında kalmak olmaz.

Akşam yine yap bence elinde fazla test varsa belki pik olabilir

Relax mı olalım Valla canım ne yazacağımı bilemedim gerçekten. En iyisi bu konuyu kapatalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…