Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canımm. Rabbim yüzünü güldürsün ❤

Günaydın canım. FLO adet takvimo diye bir uygulama var onda ovulasyon testi seçeneği var pozitif olunca isaretliyosun adet tarihini hesaplıyor tavsiye ederim

Adet takvimi uygulamasını kullanıyordum onada bakim ozaman:)

Canım çok haklısın uzun zaman olmuş senin de çünkü, bence de araştırabilirsin, iki üç seneden sonra normal bence yaptırmak

Ay benim de test yapasım var son ilişkinin üzerinden 14 gün geçti, adet gününe daha var ama zaten ne zaman olacağı da belli değil
Histereskopiden dolayı yoktur zaten ama insan bi ümit ediyor

Bende bu ay sürekli test yapmiycam evde spora ve diyete başladım 5 kilo kadar vermem lazım karayı başka şeylere yorucam anlıyacağınız. Sadece ovu testine başlıycam yarın o kadar :)

Bende bu ay sürekli test yapmiycam evde spora ve diyete başladım 5 kilo kadar vermem lazım karayı başka şeylere yorucam anlıyacağınız. Sadece ovu testine başlıycam yarın o kadar :)

Ay bende kilo verebilsem keşke :) spor yapıyorum ama boğazımı tutamıyorum

kızlar adetim gelmedi ya ovülsyon testi alsam nolur illa adetten sonramı yapılıyor o

Valla şu Sefirin kızında sancarla kim bir kere birlikte olsa hamile kalıyor trink diye
Sen hiç test yapmadın mı daha

kızlar adetim gelmedi ya ovülsyon testi alsam nolur illa adetten sonramı yapılıyor o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…