Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetim hala gelmedi bi belirtimde yok sanırım bende bi sıkıntı var stresten mü gelmiyo nedir bidaha test yapmadım
Bence tekrar test yapma hemen canim, stresten de gelmiyo olabilir. Belliki test yapinca negatif cikinca cok uzuluyosun. Adetinin gecikmesini bu suru sey etkiliyor olabilir. Benimkide bu ay gec geldi sogan kuru yapmistim onunlami alakali bilmiyorum tabi. Doktora gittiginde yazarsin bize soylediklerini, insAllah bebistendir

Gideceğim doktora mail attım sağolsun cevap vermiş adetliyken gitmemi istiyor

Sizde de mi aynısı oldu? Benimde adetim 2 gün gecikti. Döngümün 34. Günündeyim. Karnımda sancı var ama adetim gelmiyor. Test yaptım negatif çıktı :/
Evet Bana Diyor Nau Nau adetim şuan 3 gün gecikti cuma günü test yaptım negatif yarın tekrarmı yapsam diye düşünüyorum gelmedi adetim henüz çok stres insana ya

Azze tebrik ederim hamilesin. Senin adina çok sevindim. :) nasil oldu nasil bi his

Evet Bana Diyor Nau Nau adetim şuan 3 gün gecikti cuma günü test yaptım negatif yarın tekrarmı yapsam diye düşünüyorum gelmedi adetim henüz çok stres insana ya

Evet benimde gecikti. Gelecekse gelsin diyordum ki 1 saat önce regl oldum. Bu stres de çok kötü. Bir daha gecikirse 2 3 hafta gecikmeden yani 1 2 gün gecikmeyle test yapmayacağım.

Yarın tekrar deneyin bence. HcG yükselmemiş olabilir hemen.

Bence aklımız bizimle oyun oynuyor. Psikolojik olarak adet olmuyoruz. Benim de son bir kaç aydır gecikiyor adetim umutlanıyorum sonra testte negatifi gördüğüm sabahın gecesi adet oluyorum.

10 yada 12. Gün etkisi gecmis oluyor ama bünyeden bünyeye degisiklik gösterebililiyor
Yazdını yeni gördüm canım bende 12. Gün geçti etkisi yaşayarak anladım ama 10. Gün gecer yazmıştı cogu kişi ondan 11. Gün cizgi cıkınca baya umutlanmıstım

Yazdını yeni gördüm canım bende 12. Gün geçti etkisi yaşayarak anladım ama 10. Gün gecer yazmıştı cogu kişi ondan 11. Gün cizgi cıkınca baya umutlanmıstım
Aynen herkesin bunyesi farkli ogrenmis oldun vucudundaki kalma suresini

Peki gebelik yokmu simdi ne durumdasn
Canım bugün 14. Gün testimde gölge bi çizgi sonradan cıktı ama kuruma mı emin olamadım yani bebek olsaydı daha koyu cıkardı bence. Doktorum genede 14. Gün kan ver demişti diye az önce kan verdim sonuç sabah belli olur artık

Belli olmaz canm hadi insallah hamileyim yazarsin sabah buraya

Merhabalar, eğer yasadıgınız sey yerlesme kanaması ise, idrar testinde negatıf cıkması cok normal, cunku hcg daha yukselmemısken yapmıssınız testi, bi kac gun sonra tekrarlayın

Merhabalar, eğer yasadıgınız sey yerlesme kanaması ise, idrar testinde negatıf cıkması cok normal, cunku hcg daha yukselmemısken yapmıssınız testi, bi kac gun sonra tekrarlayın

Merhaba

Dün akşam regl oldum demiştim. Regl dediğim ise yine 5 6 damla kahverengi akıntı. Ama yine kesildi fakat karın ağrısı devam ediyor. En iyisi beklemek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…