Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar test yaptım negatif artık umudum yok hamile değilim kasığım ağrıyo yine ama bi türlü gelmedi yaaaaaa😭😭😭🙄

Kızlar bu ay rahim filmi çekildim ve bata 6 gün var acaba kan tahlili versem mi geçmiyor günler en azından çıkmazsa 6 gün sonra daha fazla hayal kırıklığı yaşamam?

Günaydın kızlar test yaptım negatif artık umudum yok hamile değilim kasığım ağrıyo yine ama bi türlü gelmedi yaaaaaa😭😭😭🙄
günaydın canım bence önce kendini rahatlat ben test yapıp çıkmayınca direk adet olucam kafasına giriyordum ve bence öyle adet oluyordum. hayalet falan gölge bişiy de mi yok?

Teşekkür ederim canımm Rabbim nasip etti cok sükür 😍 cok güzel bi his ilk öğrendiğim dr sevincten delircektim :)
Canım yaa rastgele girdim ve takvimi görünce çok mutlu oldum. Sağlıkla kucağına al inşallah. Darısı baışımıza.:KK200::anneadayı:

Kızlar ben sürekli ara kanama yaşamaya başladım. Şuan normalde regl olmam lazım ama ara kanamalardan mı bilmiyorum olmadım. Şimdi regl tarihim mi değişiyor. Kafam acayip karıştı yaa.

Pko yok, çikolata kisti vs de yok. Sadee en son gittiğimde doktor yumurtalık etrafnda minik kistleşmeler başlamış, pko ya dönmemiş ama kilo alma, bunlar gebeliğe engel değil demişti.
Onlardan ötürü kahverengi lekeler olabılır.. Dikkat etmek gerek yürüyüş yap bol bol yumurtalık bölgen hareket etsin

Valla kızlar dün itibari ile olabildiğince sağlıklı beslenmeye karar verdim yürüyüş falan yapamıyorum burada corona çok arttı Bi de acayip sıcak dışarısı ama evde olabildiğince yediğime dikkat etmeye başladım glifor ve gynositol a da başladım inşalah bu ay vesile olurlar 🤲

Bu ilaçları doktor ne üzerine verdi? Bana kistleşme var, 1 yıl olmazsa gel dedi. Başka hiçbir şey vermedi

Valla kızlar dün itibari ile olabildiğince sağlıklı beslenmeye karar verdim yürüyüş falan yapamıyorum burada corona çok arttı Bi de acayip sıcak dışarısı ama evde olabildiğince yediğime dikkat etmeye başladım glifor ve gynositol a da başladım inşalah bu ay vesile olurlar 🤲
Bence ikisi de ciddi manada senin sağlığın için olumlu olacaklar canım, beslenme de zaten çol önemli, inşallah vesile olur 😘

Aynen işte ben de bunu diyorum. ayaklarını havaya kaldırırsan olur diyor, benimkiler hep havada zaten😂 bir sürü şey denedim yani, sen tüp benek düşünmüyor musun canım

Miktar azlığından dolayı asıl önemli olanlara bakamamışlr canım ortamlar genelde çok kötü oluyor zaten, bizim de aşılamada çok az gelmişti 😒
Spermıogram sonucumuzu paylaşmştm sorun yok ne bende ne eşimde bende pko flan yok tüm testlerimi yaptrdm eşmn sayısı guzel hareketyavaşmış lokosıt çktmştı ilaç kullandı 20 gün dün regl oldm tekrr spermıogrm çektiricez artk olmazsa tüp araştrcam çok geriliyorum

X