Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar kasıklarımda ağrı var bugün..2 aydır 24. Gün yumurtluyorum bugun 14. Gün acaba erken mi yumurtlucam..yarim saat sonra ovulasyon yapicam cok merak ediyorum..erken olmak işime gelir diğer türlü çok bekliyorum😀

Merhaba Arkadaşlar,
Doktoruma danıştım sizce hamile kalmak için bu dönem nasıl diye?
Korona var hamile kalmak çok riskli dedi.
Siz nasıl düşünüyorsunuz ve neler yapıyorsunuz?

Hsg nin ardından çok hamile kalan var neden olmasın yani :) güzel haberlerle inş❤
Öyle kuzum da benim ilişki ameliyattan önce oldu ya yumurtlama bile değildi henüz o yüzden 😏
ama belki erken yumurtlamışımdır 😬
Gelecek aylardan umutluyum inşallah sen de ameliyattan sonra kalmıştın dimi

Kizlar kasıklarımda ağrı var bugün..2 aydır 24. Gün yumurtluyorum bugun 14. Gün acaba erken mi yumurtlucam..yarim saat sonra ovulasyon yapicam cok merak ediyorum..erken olmak işime gelir diğer türlü çok bekliyorum😀
Yaa dimi döngünün uzun olması da bu anlamda çok zor, yeni ayın gelmesi çok uzun sürüyor, insan biran önce başlamak istiyor 😍

Merhaba Arkadaşlar,
Belki risklidir ama ben şuan göze almış durumdayım, zaten iki senedir bekliyorum korona yüzünden daha fazla ileriye atamam, gerçi olmuyor ama denemeye devam

Yaa dimi döngünün uzun olması da bu anlamda çok zor, yeni ayın gelmesi çok uzun sürüyor, insan biran önce başlamak istiyor 😍
Aynen öyle☺ testi yaptim ama pek bi koyulasma yok..sadece ksık ağrım var normalde akıntımda olurdu yumurta akıntısı yok üşüttüm belkide..ama yinede erken yumurtlarim insallah hayirlisiyla

Öyle kuzum da benim ilişki ameliyattan önce oldu ya yumurtlama bile değildi henüz o yüzden 😏
ama belki erken yumurtlamışımdır 😬
Gelecek aylardan umutluyum inşallah sen de ameliyattan sonra kalmıştın dimi

Ameliyattan sonra ilacı bitirdikten sonraki ayda hemen kalkıştım canım

Merhaba Arkadaşlar,
Zaten istesekte hamile kalamiyoruz ki şak diye😀 o yüzden bekleyip daha fazla zaman kaybedemem...ki ne zaman biticek bu hastalik o da meçhul

Taze hamiş Azze Azze ne zaman gidiyorsun kontrole kuzum :KK68: :KK9::anneadayı:
Bu hafta gidicem inşallah bi aksilik cıkmazsa canım 😊 şey sorcam ben şimdi genel tahlil de yaptırmak istiyorum. Bunu doktora gidince o ister mi? İlla yaptırır mı yani? Önce sağlık ocağında yaptırıp öyle mi doktora gitsem

X