Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen öyle☺ testi yaptim ama pek bi koyulasma yok..sadece ksık ağrım var normalde akıntımda olurdu yumurta akıntısı yok üşüttüm belkide..ama yinede erken yumurtlarim insallah hayirlisiyla
İnşallaj canım çok beklemen gerekmez, Ben bir dahaki ay yaparsam sabah akşam yapmayı düşünüyorum, sanırım Lh dalgalanmasını yakalayamıyorum aşırı koyu bi pik olmuyor

Kuzum bence önce yaptırma, doktor istiyor ne gerekiyorsa,sonra onları yaptırıyorsun

İnşallaj canım çok beklemen gerekmez, Ben bir dahaki ay yaparsam sabah akşam yapmayı düşünüyorum, sanırım Lh dalgalanmasını yakalayamıyorum aşırı koyu bi pik olmuyor
Dene bakalim illaki faydasi olur. .Rabbim emeklerimizin karşılığını almayi nasip eylesin insallah

Direk yapar kuzum ben ilk hamile kaldığımda ben demeden direk tüm kan tahlillerini yapmıştı

Azze kuzum nasıl gidiyor var mı bulantı falan
Yenge öğrendimi :))))
Bulantı var canımmm :) bolca uyku haliii halsizlik arada bel ağrısı bu sekilde
Yengem öğrendi şaşırdı aa ne güzel akran olurlar dedi bende evet dedim ben hemen söylemek istemedim sana flan diyo kendi hamileliğini bende neden olsun dedim insanın başına herşey gelebilir daha kötü durumda olanlar oluyo dedim :) aslında kimseye söylemek istemiyodum yine herkes duydu bi şekilde

Oyy o uyku halleri :) ya istediğin kadar sakla bende özellikle kimseye söylemiştim ama bütün aile akraba herkes öğrendi bi şekilde. Olsun sağlıkla inş

Sayın kk üyeleri size bi sorum olacak şimdi devamlı kan ilacı kullanıyorum demir eksikliği vardı 2 Ayda bir kan testi yaptırıyorum özele gittiğim için bi tahlile 70 lira alıyor devlet hastanesinde sıra bulunmuyor bende kan testi yaptırmak için sağlık ocağına gittim bugün hazır gitmişken beta testi dr yaptırayım erken olsada belki çıkar dedim daha önceleri yaptırdığım testler 0.21 0.30 çıkmıştı bugün regl a 6 gün var test 2.61 cıkmış yükselme ihtimali var mı acaba veya regl döneminde yükseliyor mu bu değer?? Başınızı agrittigim için şimdiden özür dilerim sevgiler ❣

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…