.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

başka bir testle daha denedim çok silik bi çizgim var ama sabah bakıcam esas hiç bir şeye güvenim kalmadı walla filozofcum gene yalış alarm olmasından korkuyorum :)

inş bu kez doğru alarmdır
sabah kan vermeye git hemen..
ben okul dönüşü bakarım artık..
inş güzel haberler okurum

inş bu kez doğru alarmdır
sabah kan vermeye git hemen..
ben okul dönüşü bakarım artık..
inş güzel haberler okurum

okul muu sen de öğretmen misiin? ben de öğretmenim :) sabah idrarda bakıcam gene pozitifse hemen gidip kan vericem canım hayırlısı walla :)

tombıkkus canım adet tarıhın nezaman ...senın adına cok sevındım amaaa kan testı yaptır hemen..idrara artık güvenım yok gecen ay 3farklı marka pzotftı aman yanlıs anlama ümit kırmak ıcın demıorum kan testı yap kesınlessın dıe dıorum ınsallah vardr topıgım ne ugurlu yaaaaa darısı benim basımaaa :))))

Canımcım ben 17-18 mart gibi bekliyorum aslında adetimi ama bilmiyom yahu öylesine yaptım testi çizgi belirince bi fena oldum şimdi:) walla tuğçecim ümit kırmak istemediğini ben de biliyorum canım aynı saçmalığı ben de yaşadım o sebeple de işte hala daha ümitlenmiyorum çok fazla:) desteğiniz için teşekkür ediyorum umarım sabah pozitifi görürüm de hemen gider kan veririm :) öpüyorum hepinizi :)

hoşbuldum canım:)gittik.yapılması gereken bütün testler yapıldı.Hsg de çektirdim.sonuçlar normal.ama bebek yok((
üzülme kız benım karsı komsumun cocugu hıc sebep yokken 3yıl olmamıs..snra oglu olms..sipral taktırmıs sipralle kızı oldu sımdı..yanı anlıcagın zamanı var herseyın allah yeter ki nasıp etsın saglıklı ve hayırlı sekıldee.ınsallah en yakın zamanda güzel haberlerı alırız bu ara topiğim cok ugurlu darısı bıze ınsallah

okul muu sen de öğretmen misiin? ben de öğretmenim :) sabah idrarda bakıcam gene pozitifse hemen gidip kan vericem canım hayırlısı walla :)

evet öğretmenim canım
sen sabah kana git en sağlamı o yine de

tuğçe topik herkese uğurlu geldi ilk açılışı yapanlar ben ve sendik bizde hala tık yok ya

ayyy ınsallah ınsalllahhhh canımmm.güzel haberle gel bak halay cekerız hep beraberr..buara hamıle haberı almak ıcın sürekli giriom kk ne

evet öğretmenim canım
sen sabah kana git en sağlamı o yine de

tuğçe topik herkese uğurlu geldi ilk açılışı yapanlar ben ve sendik bizde hala tık yok ya
hehehe yakında olcak canım içime öle doguo ınsallahhhh allah bıze ve ısteyen herkese nasip etsinn..hamıle kalmaktan öte korku var saglıklı bı sekılde dogsun ıstıorumm..ınsallah hakkımda hayırlı olan zman bu zaamandr yaaaa

bu aralar çok duygusalım:))))valla ağlattın beni((sağol canım güzel dileklerin için inşallah uğur getirir hepimize:)))inşallah amin

bu aralar çok duygusalım:))))valla ağlattın beni((sağol canım güzel dileklerin için inşallah uğur getirir hepimize:)))inşallah amin
kıyamamcanım sana aglama kızzzz :))) nesemız hep yerınde olsun saglıgımızdaa zatennnn sonraa hepsı olurrr..buay cok pozitiftim teste de pozıtf gördüm mü tamamdr :))ınsallah bu ay benım ıcın ve dıger ısteyen arkadaslar ıcın hayırlı zamandr..buarada topimize hosgeldın cnm

hoşbulduk canım:)topiğin bana bende sana uğurlu gelirim inşallah:)))bu ay sende pozitif görürsün:))bu ay yumurtlama takibi yaptırdım doktor da bende çok umutluyduk ama olmadı kısmet değilmiş((dün adet oldum((inşallah seninki pozitiftir:)))

insallah canımmm yaaa insallahhh..

Hergün güzel haber almak cok iyi geliyor insan kendini unutuyor bari.....

Senin test positif ola bilir ama olmaya bilirde, benimde gecen ay öyle cikmisti sonuc negatif...

slm canım geçmiş olsun öncelikle ailen izmirde sanırım dikkatimi çekti yorumun benimde ailem izmirde ve izmiri çok seviyorum gerçi memleketimizin her yanı güzel eşimin tayini nedeniyle bizde geliboludayız
ben çalışmıyorum çalışmak istiyorum tabi yani atanmak çocukla nasıl olcak bunlar diye düşünmüyo değilim ama nasip artık bu arada hiç hesapta yokken birden çocuk isteği doğdu bazı belirtler var gibi neredeyse 3-4 gün olcak aşırı kasık ağrısı biraz bel ağrısı midede yanma ve midede tuhaf bi his var birde dün gece nefesim daraldı biraz o kadar test yaptım ama negatif sanırım biraz erken oldu adetimin gelmesinede az kaldı sende nasıl bir süreç olmustu son ana kadar merak ediyorum RABBİM herşeyin hayırlısını versin sonuçta RABBİM ne yazdıysa o olur bebeğin zamanıda bellidir bir istesekte istemesekte sonuçta korunurken hamile kalanda var çok isteyip kalamayanda RABBİM KİMSEYE ARATMASIN

Son düzenleme:
ama şöyle de bir durum var benim sanki adet oluyormuşum gibi bir kanamam var. ! fakat adetime daha 5 gün var. hiç bu kadar erken adet olmamıştım. moralim bozuldu aslında. umudum yok gibi

kızlar günaydın sabah idrarıyla testi tekrarladım gene silik çizgi oluştu, ancak kullandığım teste güvenemedim daha önce hiç adını duymamıştım. gidip bildiğim bir test aldım. sanıyorum negatif. çok çok silik bir çizgi var ama ben görmek istediğim için görüyor olabilirim kendimi kandırmamın anlamı yok. bat ı bekliycem adet olmazsam gidip kan vericem. kendi kendime heyecan yarattım yahu :)

ay kızlar gece bir rüya gördüm hayır olsun. Üniversiteden tanıdığım bir arkadaşım (erkek) ile evlenmeye karar veriyoruz. Beni ailesiyle tanıştırıyor ve diyor ki haziran ayında evleniyoruz. ay o kadar çabuk mu bundan benim neden haberim yok diyorum ama çok seviniyorum. sonra bi duruyorum ee eşimi napıcam nasıl boşanıcam diye düşünüyorum kendi kendime:) az önce rüya tabirlerine bakayım dedim hayatımda gördüğüm en tuhaf rüyalardan biri çünkü:) bakınca ne görsem beğenirsiniz: 'evli bir kadinin baska bir erkekle evlendigini görmesi bir çocuk dogurmasi ile yorumlanir. ' buyrun buradan yakın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…