.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Günaydın kızlaaar :) ben bugün çok mutsuz uyandım sebebini bilmiyorum. bir haftadır 36,3-36,4 olan ateşim bu sabah 36 çıktı. adetime bir hafta var. Bu ay benden bir cacık olmaz

Günaydim kizlar,
umarim haftamiz güzel gecer bol hamileleik haberleri aliriz, hepimizi hergün birer adim yaklasiriz hamileligimize insallah...
Amin amin

Günaydın kızlaaar :) ben bugün çok mutsuz uyandım sebebini bilmiyorum. bir haftadır 36,3-36,4 olan ateşim bu sabah 36 çıktı. adetime bir hafta var. Bu ay benden bir cacık olmaz
canım ates olayı herkeste tutmuo bencee..ben gecen ay adetım geldgnde hala 37ydı ama neden öle oldu bılmıom..sımdı 3 gun kaldı atesım 37.1 sabahları..ama atese göre ümitlenmk istemıorum kanda pozıtfı görmeden hamıle olduguma ınanmam allah hepımıze saglıklı bebekler nasıp etsın ınsallah.

Günaydim kizlar,
umarim haftamiz güzel gecer bol hamileleik haberleri aliriz, hepimizi hergün birer adim yaklasiriz hamileligimize insallah...
Amin amin
günaydın canım amin insallah güzel haberler alırız hepimizden.

AMİN..inşallah.alllahım kimsenin kucağini boş bırakmasın inşallah.zelal seninki kaç haftalık yada aylık.nasıl öğrendin?*

AMIN insAllah cnm insAllah...benimki doktorun dedigine gore 6 haftalik muhtemelen tarihi 3.11 insAllah...

cok cok sagol canim rabbim hepinize nasip etsin insAllah...insAllah bu topik bebislerle dolar AMINNNN :)...canim banada oyle geliyorki sende anne adayisin :) insAllah

hepinize iyi haftalar arkadaslarım
umarım bu hafta bizim için hayırlı güzel ve mutlu geçer

kızlar benimde nerdeyse 10 gündür göğüslerim çok acıyo. bugün biraz hafifledi ama arar ara göğüs ucum kaşınıyo ve birden bir ağrı giriyo. zaman zmaan da adet olacakmışım gibi sağ kasığımda hafif bir ağrı ve bel ağrısı. cumartesi günü başka bir rahatsızlığım için acile gittim kantestinde bişey çıkmadı. gerçi o zaman adetime 8 gün vardı.adetim 17 mart ! günler geçmek bilmiyo umarım hamileyimdir. Allah isteyen herkese versin !

Kizlar ya sizde ayni seyleri yasiyomusunuz her ay her ay ?

Önceleri adet dönemi her 3-5 ayda bir gögüslerim agirirdi oda adete 2-3 kala.
Kasiklarimda hic denilcek kadar agrim olmazdi.
2-3 ayda bir Migrenim tutardi okadar.
Hic bilmem adet dönemi agri sizi vs.

Bu düsükden sonra....

Her ay gögüslerim haftalarca aciyor kasiniyor, kasiklarimda ya sanci ya batmalar, ya basim döner, ya migdem bulanir, ya cok uykum gelir. Yok agizim kurur....

Gelde her ay hamileyim diye ümitlenme...
ama niye insan her ay bunlari yasar onu anlamiyorum , sirf psikolojikmi acaba yoksa , acaba gercekden hamile kalip, adet ile kayipmi ediyorum ?

Taaaakmak istemiyorum artik, umarim bidahaki ay daha relax olurum...

sen hala teste gitmedin mi ya..
pazartesi gidecem demiştin..
inş hamişsindir sende

canım bende de tam tersi şu an yaşadıklarını önceden yaşardım..
bu ay pek belirti yaşamadım..
sadece 1 gün öncesinden adet sancısı çektim..
sabahta ateşim düşünce kırmızıların geleceğini anladım

canım o yöntemi ben yazmıştım
biz denemiştik..
tek seferde de hamile kalmıştım..
bu yüzden de sırrımı buraya da yazmıştım
ama benim bebiş düştü sonra
inş yine tutar ya

Günaydın canlarrrrr

Kırmızılar geldi benim dün yaaaaaaa,artık önümüzdeki maçlara bakacaz :))
bendensin canım
bende de geldiler dünden beri beni perişan ettiler..
hele bugün okulda birden kan gölüne döndüm..
zor lavaboya attım kendimi
rezil olacaktım nerdeyse..
Allahtan siyah giyinmiştim de görünmedi
Benim kırmızılar nisan ayından sonra 9 AY GELMEZ inş

ibze canım benim arkadasım var bugün daha yeni konustuk bebek hiç istemiyordu ama esi çok zorluyordu kız esi dusa girdiği gibi kalkıp zıplayarak yürüyormus bana sunu bile dedi yarım saat yıkayıp temizleniyordum ve suan 10 haftalık hamile ben silkeleme ve yatma olayını zor gebe kalanlar için geçerli olduğunu düsünüyorum
annem keza 1 dk yatmadan 4 çocuk doğurmus gebe kaldığından bile haberi yokmus çok fazla düsünmemek stress yapmamak o anki durumu etkiliyor bence
o bulantılarda adet geçince oluyor hormonlar o dönemde yükseldiği için hakkımızda hayırlısı yasımız genç bence 5 6 ay içinde hepimiz hamile kalıcaz gibi geliyor sadece azcık sabır

kızlaaaarrr herkese merhabaaa :)) nasılsınız bakalım sohbet edemiyoruz ne zamandır ne var ne yok ??

Kızlar hepinize selam umarım birileri mesajımı görürr. Sabah benden bi cacık olmaz demiştim ya. Dayanamadım eve gelirken test aldım negatif çıkacağını bile bile az önce yaptım testi yaptıktan 7-8 dk sonra pembe çizgi oluştu umarım hayal görmüyorumdur. Eşim gelene kadar başka bi eczaneye gidip test alayım diyorum heyecandan ölüyorum şu ann

Başka bir test daha yaptım daha silik bi ikinci çizgi görüyorum:) Eşime bişey söylemedim sabah ilk idrarla testi tekrarlıycam. umutlanmak da istemiyorum sonra çok üzülüyor insan bana şans dileyin nooluur :)

ayyyyyyyy cnm yaaaaaa insAllah dogrudurrrrrr cok sevindim :))))
cnm bende ilk testi yaptigimda gidip bitane daha alacaktim eczaneden ya ilki dogru degilse diye...
eczanedeki kadin buna gerek olmadigini testi yaptigimda hemen ikinci cizgide ciktimi diye sordu bende evet diyonce sorun ypk dedi ama yinede doktoruna git demisti...
sendede hemen ikinci cozgi belirmismiydi cnm? rabbim saglikli hayirli evlat nasip etsin insAllah cnm :*

Başka bir test daha yaptım daha silik bi ikinci çizgi görüyorum:) Eşime bişey söylemedim sabah ilk idrarla testi tekrarlıycam. umutlanmak da istemiyorum sonra çok üzülüyor insan bana şans dileyin nooluur :)

bol sans canimmmmm bencede ilk idrarla yine bi dene....herseyin hayirlisi

ya ben geçen ay kötü bir tecrübe yaşadım sanırım anlatmıştım. direk pozitif çıkmıştı testim ama kanda negatifi gördüm öyle olunca bir kaç farklı markayla tekrarla testi dediler. başka bir marka aldım ama hala güvenemiyorum umarım vardır bişey :)

evet anlatmistin hatirliyorum...insAllah hakkinda hayirlisi neyse o olsun bol bol dua et olurmu?insAllah siradaki hamisde sensindir :)

bol sans canimmmmm bencede ilk idrarla yine bi dene....herseyin hayirlisi

teşekkür ederim zelalcim bence de herşeyin hayırlısı. sağlıklı hayırlı bir evlat olucaksa tabii olmasını çok isterim. bakalım sabahı nasıl bekliycem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…