.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

kız bnm arkadasım 5.gun baslıcak ama doktr kıst olur dıye catlatma ıgnesı yapcak 36 saa snra ılskı sakın kullnma.bence hemen doktr gıt danıss.kıstte allah korusun ayrı bı sorun..

canım bence hemen doktra git progestan kullan düşük tehdıdı olmasa bıle düşük yapanlara önlm için verıolar..vajınal olarak sor yksa bas dönmesı yapıo..ınsallah saglıkla kucagına alırsın bebgını..ay ne guzel bisürü hamılleık haberı aldık

Klovmen bir hormon sonucda zararli olmasada hormon ile saglikli yumurtayi olusturuyor.

Kararimi verdim almicam. Allah verecekse öylede verir.

kız bnm arkadasım 5.gun baslıcak ama doktr kıst olur dıye catlatma ıgnesı yapcak 36 saa snra ılskı sakın kullnma.bence hemen doktr gıt danıss.kıstte allah korusun ayrı bı sorun..

bana dr 3. gün basla dedi, 5 gün ic yumurtayi ve kalitesini cogaltir dedi.

Ama kontrol altinda olmalisin falan demedi, delimi ne
zaaten kontrol altinda tutulmadigindandir ki kimse kolay kolay bu hap ile hamile kalmiyor burda.
Zaaten miyom var gibi, yok birde kist ile ugrasamam.

En iyisi ben bi tr ye izine gitsemde orda bir dr. görünsem burdakilere güvenmiyorum artik ne manyak lar ya.....

vayyy vayyy maşallah hamiş sayıları artmış topikte
tebrikler kızlar...
halay tutalım öyleyse.. başıda ben çekiyorum

yasmeın tebrık ederım
tugce canım 35 yas ustu 6 ay canım bılmıyorum hemen olucak dıye bırsey yok bırde bız burda acayıp yogunuz ben bazen eve gelır gelmez yatıyorum ev hanımı gıbı degılım sorumluluklarım acayı derecede cok denıcem bu ay baslıcam ama kendımı sıkmamam lazım arastırmalara gore 100 cıftten sadece 75 i ilk senede hamıle kalıyor 23ude 2. sene dıgertlerı tedavıye baslıyor bence evlılıkten bırsey anlamadan gebe kalmak sacma bubence tabıı
canım yumurtlama tarıhı degısen ksıler ıcın sıklık onemlı ama bence tamamen kısmet ol demeden olmaz
ben tum belırtılerı yasadım gecen ay ama yanlıs donemdekı bırlıktelık bebek getırmedı adet belırtılerı arasında karın sıslıgı dudak kurulu cok susama ayak agrıları kasık agrıları pembe lekelenmeler var ben hepsını yasadım doktor psikolojik dedı
umarım bu ay gebe sayımız artar topıgımızde ama ben artık hıc dusunmuyorum cunku cok dusununce vucudum bana oyun oynuyor onuda etkılıyorum kendımce belırtıler uretıyorum en ıyısı oluruna bırakmak
dengelı beslenmek bolbol su ıcıp vıtamın kalsıyumlu seyler yemek bunlara yoneldım bakalım kesmet ama ınanın sızı gormesemde sıze dua edıyorum

evet cnm zaten etkısı olmasa herkes alır kullanır ıkız bbek sahıbı olur degıl mı.doktr herkese verırdı..sen dokt degstr.

herseyin hayirlisi cnm bol bol duani et...rabbim kimseyi darda komaz sadece biz kular sabirsiziz :)

aynen sabretmeyı ogrenıcem oyuzden oluruna bıraktım kasmıyorum
ve kendımı dınlemıcem
olursa olucak zaten mıllet hıc yatmadan gun takıbı yatmadan gebe kalıyor

kansızlık mesela kadınlar gebelık donemınde zaten kansızlasıyor gebe kalmadan bu donemde bununla ılgılenıcem saglıklı gebelık anında olandan daha ıyıdır bence tugce dedıgın gıbı hemen olması degıl dogurmanın nasıp olucagı gebelık bence en onemlısı bunları deneyelım olmadıysada bu bır ısarettır bakarsınız zamanı gelınce en saglıklısı en guzelı sızın olur dua edelım bırbırımıze

evet cnm zaten etkısı olmasa herkes alır kullanır ıkız bbek sahıbı olur degıl mı.doktr herkese verırdı..sen dokt degstr.

Yok canim ikiz hamileligini riski varmis ama okaaadar cok ikize hamile kalanda yokmus, okudugum ve duydugum kadariyla.

Tüp bebekde de biliyoruz ikiz ücüz risiki cok ama herkes de ikiz ücüz getirmiyor dünyaya, hem sanirim herkes ikizde istemez, istegen coook azdir.
Önceden derlerdi ki birine beddua etceksen ikiz cocuk dile, gercekden de coook zor ikiz cocuk.

Annem ikiz, ve etrafda ikiz cocuklari olan arkadaslarim var.

Hic istemezdim ikiz cocuk , ama simdi ona bile raziyim esim cooook istiyor cünkü, yardimci da oldukdan sonra niye olmasin diye düsünüyorum artik :)

bilmiom ama ben ikizim olsun ıstrdım aılemızde cok var özellkıle aneane vee babane de ıkız cocuk varsa torun da tutarmıs derler ılkınde tutmadı hayırlısı tek yada ıkı fark etmezz cok ıstıyrum ınsallah olur.

vayyy vayyy maşallah hamiş sayıları artmış topikte
tebrikler kızlar...
halay tutalım öyleyse.. başıda ben çekiyorum

sagol cnmmmm :) darisi basiniza insAllah :)
yaseminlibey senide tebrik ediyorum cnm :)
ayyyyy halayi cok severim bende ikinci olim ozaman :)

aynen sabretmeyı ogrenıcem oyuzden oluruna bıraktım kasmıyorum
ve kendımı dınlemıcem
olursa olucak zaten mıllet hıc yatmadan gun takıbı yatmadan gebe kalıyor

cnmmm sen bana ozel msj yollamissinda sana cevap yazamiyorum cunku msj sayim 100 e gelmemis cnm eger istersen bana ozeldeb mailini yolayabilirsin :)

slmm...kızlar ıkı gundur giremedimm.nasılsınız:? iyisinizdir inşallahh..bu topik bana çok uğurlu geldi valla.sizede öyle olcak.bu arada ben ya burda yada başka bir topikte okumuştumm.kızlar ben nasıl hamile kaldım biliyomusunuz? eşim ilişkiden sonra ayaklarımdan havaya kaldırdı ve öyle hamile kaldım.kesinlikle deneyin ve bende hiç bir belirti olmadı yok mıde bulanbtısı kusma bilnmemm ne onlar bence kişiden kişiye değişiyoo.sadece çok sık idrara çıkıyodum yani çok sık dediysem normalden fazla bide günüm geçti okadarr.. onyediocak arkadaşım mesajına cevap veremedim çünkü gönderemiyomuşum kusura bakmaa.... bak görceksiniz sizde hamiş olcaksınız.oleyyyyyyyyyy:)))))))))))))))))))))

cnm bendede bi belirtiler yok :) acaba bendemi bir tuaflik var demistim mergerse yanliz degilmisim :) banada ugurlu geldi gerckten rabbime sukurler olsunki bu duyguyu yasatti...saglikli hayirli evlatlar nasip eder insAllah ve rabbim herkese nasip etsin bizim kizlarada tez zamanda insAllah :)

AMİN..inşallah.alllahım kimsenin kucağini boş bırakmasın inşallah.zelal seninki kaç haftalık yada aylık.nasıl öğrendin?*

Allah gönlüne göre versin insallah.
Bende artik ikize karsi degilim.

Benim ilk ölen bebegim belki ikizdi, alan dr. iki kese varmis sanki gibi dedi(((

Günaydın canlarrrrr

Kırmızılar geldi benim dün yaaaaaaa,artık önümüzdeki maçlara bakacaz :))

eeee kızzzzlarr benim topiğim ugurlu tabikiii ne sandınız hehehe saka bı yana cok sevındım sızın adınıza.darısı bize olsun insallah.bnmde göğüs dolgunlasmam dısında suan belırtım yok..gecen ılk 13ünde gelmstı ama subat 28 cektıgı ıcın 15ıne kaar beklerım ..dün gittim kan testi acilde pazar yapılmıomus yada ugrsmk ıstemedı bılemıorum oyuzden beklyım dıorum göğüslerim de var sadecedolgunluk büyüme ve acıma..diğer bel ve kasık agrım gectıı hayırlısı artık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…